bugün

isteyipye uygulanamayan fiili uygulayan insandır. *
arayıp soranı olmayan insandır. operatörden gelen fake mesajlarla kendisini heyecanlandırmak istemez.
benimdir o . 2007 ocaktan beri sessizdedir telefonum .işin ilginç tarafı hiç büyük çaplı sorun yaşamadım demek ki acil, hayat memat meselesi gibi bir şey olmamış hayatımda.
derse falan giriyosa demek ki hani sessize alıyodur sonra da unutuyodur, olabilir böyle şeyler .
liselidir, sevgilisi ile 5000 sms bitirmektedir.
kimsenin aramadığı insandır. gerek duymaz.
telefonu saatine bakmak için kullanandır.
calan telefonlardan bikmis telefonu duymak istemeyen insandir.
uzun yıllardır telefonu tek bip tercihinde kullanan biri olarak üzerime sınırlı sorumluluğu almak suretiyle; yukarıdaki tüm tanım ve tahminlerin gerçeğin yakınından bile geçemediği bildirilir.
telefon sesini sevmeyen insandır, benimdir o, mutluyumdur.
telefonunu kaybettiğinde bulmak için telefonunu çaldıramaz.
nasılsa arayan soran yok olum bari derslerde felan çalmasın rezil olmayalım diyordur ya da ben gibi.
Arayanı soranı olmayan insan. Gelen reklam mesajlarından sıkıldığı için, sessize alınan telefon.
o telefon açılmayacaksa neden yanında taşıyosundur. mesajını geç gördümdür.
sevgilisi olmayan insandır. nasıl olsa duymazsam kimse trip atamaz düşüncesine sahiptir bu insanlar. ha bi de ben bu insanlardan biriyim. sessiz iyidir iyi...
telefonun sesini açmayı bilmeyen kişi'dir.
Bariz arayanı soranı olmayan insan tipi işte. Tamam,allah canınızı almasın benim ben.
sessiz moda almayi unuttugum bi gun sinavin ortasinda telefonum "benim moralim sifir sifir sifir sifir" diye calinca, benim de icine dahil oldugum insan grubu.
'ımdır.
*Lina 100 enerji ile kaçarken tam hook atacağın sırada çalar o telefon sessizde değilse, ve o an tüm takıma ve kendine rezil olursun 150 rangeden kaçırdığın hook ile.. bitersin, soğursun.
(bkz: pudge the butcher)
eğer telefonu sesi açık durumda çalarsa "kimin bu telefon açsın baksın" tepkisi verebilir.
ne yalnizligi a dostlar, bariz sevgilisi olan insandir bu ya da dostlari bir an olsun yalniz birakmiyordur. zira kisi telefonun surekli calmasindan sikilip sessize almistir. 7 24 mesaj ve cagri sesini duymak istemez.
Telefonun surekli calmasindan bikmis insandir. benimdir. ama bazen gercek dostlar ulasamiyorlar. gerci artik alistilar ama...
ses sevmeyen insandır.
(bkz: anne)
Öğrencidir.