bugün

belli bir limiti geçtikten sonra saçmalamaların başlaması can sıkıntısına neden olur. kişi saçmaladığının farkına varınca telefonu kapatır. ve sonra ben ne salağım ya diye düşünür. telefonu yuzune kapatılan ise saçmalamaya devam eder ve tekrar arar. ben ne yaptım ki, niye kapattın diye sorar. saçmalama kuşağı boyle devam eder.**
sevgilisinin sürekli "sen beni sevmiyosun." dırdırını dinleyen insandır. telefonun bir haberleşme aracı olduğunu kabul etmiş fakat bunu bi türlü genç nesile anlatamayan telefon adabı neferidir.
telefonla konuşmayı sevmeyen insandır. ne söyleyecekse bıdır bıdır söyler, kapatır. mesaj atmaktan da hoşlanmaz. başarabilen msn'de yakalar, olmadı evinin önünde kıstırmak gerekir. "çok hızlı konuşup kapatıyosun" diye serzenişte bulunmayınız, bunu yazan telefonla konuşmayı sevmiyor.
telefonu konuşma eylemi dışında daha farklı amaçlarla kullanan insan tipidir.
-telefonu top niyetine kullanır.
-sinirlendiği birinin kafasına fırlatır.
-tuş takımını çıkarıp su üstünde yüzdürmeye çalışır vb. ilginç tavırlar sergileyen insandır.
artık karşısındakinin ne dediğini duymamaya başlayan, 'radyasyon manyağı olduk burda be! kanser ettin beni!' diye düşüncelere dalan insandır. sıkıntılı insan tipleri arasında öncelikli olarak kurtarılması gereken gruptadır bu insanlar, bi yardım..
genellikle yapılan telefon konuşmalarında kişiler ellerinde bir şeylerle meşgul olmaktan müthiş bir haz duymaktadırlar.* bu kişimiz ise artık bu hazzı duymaktan defalarca orgazm olduğundan mıdır yoksa kulağınsan başlayarak bütün kafası uyuştuğundan mıdır bilinmez, konuşma bittikten sonra mekan içinde bayık bayık bakınırlar. kendilerine gelmek için dillerini dışarı çıkartabilir. bu kişiden uzak durulması yararınıza olur. radyasyon manyağı olabilirsiniz.
nasılsın iyimisin muhabbetlerinden nefret eden insandır kendileri. iş ile ilgili bir durum veya başka bir haberleşme gerektiren durum sözkonusu değilse telefonu asla kullanmazlar, kullansalarda iş görecek kadarı ile yetinirler. abartmazlar velhasıl.

birde telefonla konuşmaktan korkanlar vardır efendim, bendeniz bunlardanım, telefonlara asla cevap vermem. işyerinde telefon kullanırım sadece. nedense işyerinde telefon kullanmak beni rahatsız etmezken, özel hayatımda çok fazla rahatsızlık verir. bu yüzden annemin not tutma ve arayanları atlatma yeteneği epey gelişti.
yapacak biraz daha işe yarar birşeylerin olduğunu düşünerek telefona hapis ya da kelepçeli hisseden insan.
karşısındaki insanın vaktinin bol olduğunu sanan düşüncesizler tarafından bıktırılan insandır.
bir erkek olduğu mutlak olan insan.
müşteri hizmetlerinde çalışan insanın doğal tepkisi.
çağrı merkezinde çalışan insandır.
sevgilisi sürekli bıdıllanan ve karşısındaki insana derdini anlatmak için konuşmanın yanında vücut dilini de kullanan insndır. insan gibi karşı karşıya konuşma yanlısı insnlardır.
uzun süre cep telefonunu kulağına dayamaktan bıkan insandır. telefon görüşmeleri çok önemli dğeilse yahut ağır özlem duyulmuyorsa o kişiye karşı en fazla iki dakika sürmelidir.
kesinlikle benimdir. aramayın lan