1. 1.
  iletişim.
  1 -1 ... handushka
 2. 2.
  sevgili olma evresinde telefonla konuşmak sevgili olduktan sonra telefona yapışmak şeklinde devam eder. maruz kalınan radyasyon uçuşan kelebeklerden dolayı yanlış algılanıp bonus olarak görülür, sevinilir.
  -1 ... lunatik septik mavi yengec
 3. 3.
  saçmadır. halbuki arayıp, telefonun karşısındaki herhangi biriyle konuşmak daha mantıklıdır. küçücük cihaz ne anlar sohbetten.

  (bkz: iğrencim lan)
  4 -2 ... seyir
 4. 4.
  hayvanların yapamadığı en güzel iletişim şekli efenim.
  ... nihayetinde
 5. 5.
  yapamadığım eylem. yok arkadaş gerçekten yapamıyorum. öyle donup kalıyorum, cevap veremiyorum. evde benden başka kimse yoksa ve telefon eden numarayı da tanımıyorsam hayatta açmam o telefonu.
  2 ... ed gein
 6. 6.
  sesli iletişim kurmanın alternatif bir yolu. beceremediğim eylem. konuşamıyorum arkadaşım alışmamışım öyle lise zamanlarında el de telefon sürekli konuşmaya pek konuşma ihtiyacı içerisinde olmadığım için de öyle kalmış. utanıyorum konuşurken bir de karşı cins ise eyvah eyvah. telefonla konuşmadığım için megalomon oldum, yok bana karşı eskisi gibi değilmiş de bilmem ne yahu tamam da konuşamıyorum ne zorluyorsun. sana telefonla konuşmayı sevmiyorum diyebilirim. ne diyeceğim ya ben çok utanıyorum da ondan yahu halden anlayın acık yok. hep istek hep istek. ben arkadaşlarımla bile telefonla mecbur kalmadıkça konuşmam. ama anlamıyorlar bu alışkanlık meselesi alışmamışız napalım ölelim mi? ama çok pis yazışırım ha!*
  5 -1 ... rosa
 7. 7.
  alo ile başlayan diyologlar.
  ... pissimistik
 8. 8.
  uzun mesafeli bir ilişki yaşıyorsanız her gün gerçekleştirdiğiniz eylem.
  ... oglu
 9. 9.
  telefonun derdini paylaşmak için yapılandır.
  1 ... delicious
 10. 10.
  bazen çok sıkıcı olabiliyor. telefonların hepsinin bütün operatörlerin arıza yaptığı 3 gün istiyorum tanrıdan.
  ... sevgilim ben manyak oldum