1. 1.
  muhtemelen diğer insanlar tarafından asosyal olarak nitelendirilebilecek insandır. bu kişinin; telefonla konuşurken kelimeler aklına gelmez, söyleyecekleri anlam bulmaz.
  6 ... her sabah banyo yapan erkek
 2. 2.
  fonofobiktir. ne zaman biri onu arasa, ya da onun birini araması gerekse gerilir. bazen sırf bu yüzden gelen telefonu açmaz. "sustur" der ve bekler öylece. ne kadar laf edilse de huydur, vazgeçilemez öyle pat diye. vazgeçmeyi de istemez bu insan.
  3 ... saydek
 3. 3.
  genellikle telefonu titreşimdedir. duymamak için battaniyenin içine sarar ve mutfağa doğru koşmaya başlar ,minik kalp krizleri geçirir. sonra teli kapatır. bir hafta açmaz.
  ... sedat pekerin has yegeni
 4. 4.
  ihtiyar kesimdendir.
  1 ... lan senin de nickinin de amk
 5. 5.
  telefonla konuşurken bir aşağı bir yukarı deli danalar gibi koşturup nefes nefese kalan insandır. beceremediği işi yapmamayı seçmiştir. aferin.
  ... nie ki
 6. 6.
  kekeme insanların sıklıkla yaşadığı sıkıntılı durumdur. telefonum var ama inşallah çalmaz acaba kim arıyor? ben nasıl konuşacağım? eğer arayan kişi tanımadığı bir insansa bu konuşma o,nun için tam bir kabustur.
  ... serkanozcan
 7. 7.
  kelime yetersizliği çeken insandır.

  edit: ya da garip bir tür fobidir bu o kişi için.
  edit2: atmh'ye eklemesi için teşekkkürler...
  ... nickiniyerim
 8. 8.
  muhtemelen kalp pili kullandığı için doktoru tarafından cep telefonu kullanması yasaklanmış insandır.
  ... atikusss
 9. 9.
  "evet,evet,evet.. tamam tamam hıhıı tamam." şeklinde konuşan insan tipidir.
  ... k0mpany
 10. 10.
  ııı, hımm, ehh, kem küm demekten cümle kuramayan ve onlarca lira yiyen şahıstır. Bu tipler yüz yüze konuşurken göz teması kurmaktan hoşlanır.
  ... mikrodalgadacayisitankiz