1. 1.
    Yazar arkadaşlardan Bir takım beklediğim önerilerdir.
    3 -1 ... muphem hatun
  2. 2.
    Telefonu şarja takmak.
    -1 ... aydinoglu ventage
  3. 3.
    Sevgiliden ayrılmak hehe.
    ... las amores son mentiras
  4. 4.
    Bırakıp koşarak uzaklaşmak.

Günümüzde hep söyleniyor: "teknoloji bağımlılığı" teknoloji bağımlılığını anlatan çözüm sunan insanlara bakıyorsun günün yarısından fazlasını bu aletlerle geçiriyor

Şimdi vay arkadaş ne yapacağız biz peki? Sorusu ortaya çıkıyor. Kendi adıma konuşiyim bende dikkat dağınıklığına sebep olmuştu bir dönem

En mantıklı yöntem ilgini azaltmak yani iletişim için kullanmak şart zaten bunu çekmek anlamsız ama sosyal medyayı kısmak şart. Kullandığınız uygulamaların çoğunu silin, oyunları silin... Haliyle o telefonu iletişim dışında eline alma sebebin azalıyor zaten.

Demiştim ya işte teknoloji bağımlılığını anlatan kişiler de uygulamıyor ben de yapmıyorum o dediklerimi boşverin o yüzden *
    1 ... keyf kahyasi
  5. 5.
    Askere gitmek diyecektim ama askerdeyim. Ve rahat rahat gördüğünüz gibi sözlükte bile takılıyoruz. Yani efendim telefondan uzaklaşamazsınız.
    1 ... nick burkhardt
  6. 6.
    telefondan uzaklaşma yöntemleri
    7 ... feslemegen
  7. 7.
    Sosyal medya kullanmamak.
    Sevgili olmaması.
    Wp den gruplara dahil olmamak.
    Bunları uyguladıgım icin telefona ilgim cok az. Kendi adıma ise yarıyor en azından ama takılacagınız alternatif seyler varsa degisebilir tabi.
    1 ... pinkylips
  8. 8.
    kapaklı ve akıllı olmayan telefona geçiştir. amerika'da kapaklı telefon kullanan insanların sayısı artmaya başlamış zaten.
    ... dantegibi
  9. 9.
    Hiçbişekilde.
    ... qokza58