bugün

Yazar arkadaşlardan Bir takım beklediğim önerilerdir.
Telefonu şarja takmak.
Askere gitmek diyecektim ama askerdeyim. Ve rahat rahat gördüğünüz gibi sözlükte bile takılıyoruz. Yani efendim telefondan uzaklaşamazsınız.
görsel
Sosyal medya kullanmamak.
Sevgili olmaması.
Wp den gruplara dahil olmamak.
Bunları uyguladıgım icin telefona ilgim cok az. Kendi adıma ise yarıyor en azından ama takılacagınız alternatif seyler varsa degisebilir tabi.
kapaklı ve akıllı olmayan telefona geçiştir. amerika'da kapaklı telefon kullanan insanların sayısı artmaya başlamış zaten.
Hiçbişekilde.
Başlığı tekrar canlandırarak beklediğim önerilerdir.
herkesin numarasını rehberden silmek, kimseyi aramamak, çağrıları açmamak, genelde şarjın bitik olması. zamanla uzaklaşmış oluyorsunuz. artık telefon benim için sadece bir atari.
Bildirimlerin çoğu sessize alınabilir. Kendi adıma konuşursak henüz hayati önem taşıyacak bir bildirim vb gelmedi.

Herhangi bir işle meşgul olmak fayda sağlıyor. Saate bakacaksanız da kol saati yüzlerce lira olmasa da iş görür.
telefonun şarjını bitirin ama öyle bitirin ki telefon açılmasın böyle.. sonra çıkın balkona alın sigaranızı kahvenizi elinize de kitabınızı alın en az 2 saat uzak durursunuz. (dün gece denendi onaylandı)