bugün

iş yerinde çalışma arkadaşınsa küfür edilir.
oğlum salak mısınız la siz.
bırakın insanlar konuşsun.
susmaktan daha iyi bir aktivite olduğu kesin.

hiç saatlerce konuşmak istediğiniz bir sevdiğiniz olmadı mı sizin.
En uzun 7 saat konuşmuştum. Çünkü uzun zamandır konusmadığım biriydi.ewed
bir bağyanla ince flört halindeyiz. arada bir arıyorum 5-10 dakika konuşalım diye, konuşma 1 saat sürüyor, sonra artık kapatalım şu bu işim var deyince de anasına sövülmüş gibi tepkiler veriyor. arkadaş bi konuşmanın ortalama süresi 6 dakikadır yani, ne vardı 55 dakika konuşacak.
Bir yerden sonra telefonu bir kenara bırakıyorum ve sadece hıhı, evet, tamam gibi saçma tepkiler veriyorum çünkü birini o kadar uzun süre dinlemeye tahammül edemiyorum.
bazen kafa yorsa da baze gerekli bir durum olabiliyor. niye uzatıyorsun dediğim kaç kişi vardı, büyük konuşmamak lazım. Bazen cidden uzuyor.
Bunaltandır.
muhtemelen satış işindedir. satışçıların telefon konuşmalarından gına geldi şirkette de o yüzden doluyum bu konuda biraz. sorry.
Konuşma 1 saati doldurduğunda konuşmanın otomatik sonlandırılacağı kesindir..
kulaklık falan kullanmıyorsa 10 yıl içerisinde beyni jöle kıvamına gelmesi muhtemel tiptir. löpçük gibi olur kafasının içi evlerden ırak.
iş yaparken konuşmadığı sürece sorun yok.
cahil baldız ve annesidir.
rahatsız eden tiptir 30 dk aralıksız konuşanlar var yahu işim var müsait değilim der kapatırım genelde.
beyin hücreleri yavaş yavaş ölmektedir. zaman geçtikçe zaten bunun farkına varmasını sağlayacak hücrede pek kalmaz. birçok insan uzun süreler telefon ile konuşması gerekenlerin mutlaka kulaklık aparatı kullanmalarını tavsiye ediyor. neticede bu cihaz radyasyon yayıyor çok az da olsa. mutlaka ki önlem almak lazım.
Ayrıca iş yerinde uzun süre konuşanlar kul hakkına giriyor. Adam telefonda konuşuyor diye iş bize kalıyor.