bugün

ayrılma değil bu terkedilme.

binevi karşıdakine k.çm kadar kıymetin yok hem terkediyorum hem de yüzyüze konuşacak kadar önemsemiyorum seni; demekle eşdeğerdir.
değerinizi gösterir, son bir konuşmayı bile çok görür size aman bırakma beni zırvalarına hiç girmeyin sakın, sizi düşünmeyeni siz hiç düşünmeyin. *
(bkz: telefonda terk edilme)
kerşı tarafın yağacağı en büyük terbiyesizliktir. değersiz olduğunuzu anlayıp üzülmemeniz tavsiye olunur.
tam bir yıl önce telefonda terk edilip de hala aklınızda o an varsa gerçekten çok sağlam koymuştur.
hayatim boyunca hep terkedildigim platform. gotu yemeyen tele sariliyor, korkmayin lan az delikanli olun da yuzyuze soyleyin.
akıllara nefes filmindeki o sahneyi getirir.

asker: ne yapayım, senin cümlelerin bu hale getirdi.
kız: bence sende hiç umut yok gerçekten, bitti!

ve ardından dıt dıt diye öten bir ses ve yine yıkılan bir hayal. hem de dağın başında vatan görevini yerine getirirken terkedilmek bence insana gerçekten koyar.
daha kötüsünü, kız arkadışını terk eden erkeğin terk ettiğini kızın bir arkadaşı aracılığıyla ilettiği durumdur.
Terkedilmenin en berbat şekli ve de en değersiz şeklidir.
Uzak mesafeli ilişkilerde genelde olacak olandır. Nedenlerine bakacak olursak;

1. Uzak mesafeli ilişki %97,514 ihtimalle yürümez.
2. Terk edecek adam terk etmek için 97514 km yol gitmez.

Doğru orantı.
çok acı bir şeydir. hele de paylaşılan anılarınız varsa, pulbiberin ağızda yarattığı etkiye sahiptir. acı üzerine acı tadılır.. *