bugün

(bkz: 3g açık kalmış kardeş)

istem dışı yapılandır. ensesine bi tane patlatıp kendine getirilmelidir.
birde bunun ''he amk hee anlat'' hareketi yapanları vardır ki dünyayı onlara bırakıp kaçmak istersiniz.

demin trafikte böyle bir güruhla karşılaştım. tali yoldan ana yola çıkacağım araçların geçmesini bekliyorum son bir araç kaldı ve hızıda oldukça düşük. direksiyondaki müslüman el hareketiyle ''gel, gel, gel amına koycam senin gel'' falan yapıyor. önceleri tereddüt etsem de şansımı denemek istedim çünkü bayadır bekliyordum, bu bekleyişle beraber polat alemdar'ın 'sonunu düşünen kahraman olamaz' sözüde bir anda aklımda canlanınca yürü lan tkkntk dedim ilerledim. oha lan adam yol vermedi kafa kafaya geliyorduk az kalsın. neyse indik arabalardan adam ağzına geleni söylüyor bende bambu ağacından düşmüş koala yavrusu gibi duruyorum, gık yok bende. sonra birden gözümde küçükken sürekli dövdüğüm komşu kızı belirdi (benden 2-3 yaş küçük ve cılız bir kızdı) ve o cesaretle -abi sen gel gel yaptın elinle, diyebildim. adam da -ahaha yok olum ya ben kulaklıkta konuştuğum o.ç ye yapıyordum yanlış olmuş pardon diyerek yiyeceği bir kamyon dayaktan kurtardı kendini.