bugün

bilgisayar da kullanmıyor ise telepati kurulması gereken sevgilidir.
Telapatiyle çok rahat anlaşılan sevgili. Zırt pırt arayıp nerdesin napıyorsun diye boğmayan kişi. Sıkmayan sıkılmayan rahat takılan sevgili. Allah herkese nasip etsin.

(bkz: Bal çok mutlu)
aradığınızda meşgul olan sevgilidir.
(bkz: siktirsin gitsin uzaklara afedersin)
telefonla konuşmak nasıl sevilirki zaten. *

ızdırap çeken, ızdırap çektiren pis mahlukattır. problemli yaratılmıştır.
msnde görüntülü olarak konuşmayı tercih etmesi muhtemel sevgilidir.
özlem duygusu körelmiş olan sevgilidir. belki sevgili bile değildir.
konuşmayıp da sen konuş ben dinliyeyim diyeni vardır ki ilişkiyi tamamen tek taraflı yaşadığına inandırır insanı.
yetinmekten, bıkmış sevgili.
yaşını başını hatta aklını almış sevgilidir.

(bkz: ne güzel be sözlük)
-..i$te gittik annemlerle sonra esra'lar bize geldi ama ben hiç hazır değildim ay zaten daha yeni eve gelmi$im yorgun argın hiç çekemem dedim gittim yattım annem geldi 'ayıp kızım gel a$$a' dedi 'öf anne ya' diyip indim sonra oturduk falan i$te bi' kaç saat durup gittiler..
+hmm.. *
-..bizde çıktık dı$arı sahile indik sahilde bi' çocuklar vardı top oynuyolar bana 'abla çok güzelsin' dediler ay ne tatlılar ama görmen lâzım a$kıım..
+ehe.. *
-yaa biraz yürüdük sonra özge aradı dedi ben ılıca'dayım dedim dur geliyorum bende yakınım falan sonra gittim çar$ıda bulu$tuk bi$eyler yedim ay sabahtan beri hiç bi$ey yememi$tim zaten öküzler gibi yemi$im özge dedi dur kızım yaz günü kilo alcaksın taktı bana zaten geldiğimden beri kıskanıp duruyo kıskanç $ey..
+hmm. ehe.. *
-..kalkmı$ bide geçen gün bana $ey diyo bunun sevgilisi alaçatı'da ya berkecan i$te buna gecenin bi' körü mesaj atmı$ 'a$kım $uan yaptığım $ey için beni affet' diye bu gece beni aradı bi' ton zırladı falan sonra sabah berkecan 'çok sarho$tum hatırlamıyorum' demi$ bu da bana soruyo sence biriyle aldattı mı diye oha yani ben nerden bilceksem onun sümsük sevgilisini demi a$kım.
+ya pınar yeter!

yeter hemde ne yeter!!1
kızılderili tarzı dumanla haberleşmekten hoşlanan sevgilidir.* * * **
(bkz: geçinmeye gonlum yok)
(bkz: opmeye meramim yok kız yanagın nerede)
daha çok sevişmekten hoşlanan sevgilidir.
eğer mesajlarınızı da görmüyorsa ibretlik bir sevgilidir.
sevgili değildir ya metre*dir ya da metres*.
dayaklıktır.
öteki sevgili tarafından trip yer durur. yazık sevgilidir.
skyp den konuşsun, teknolojide çareler tükenmez ki.
ilişkiden çok da bir şey beklemeyen ve kesinlikle az seven taraftır.
Yatakta konuşma tercihiyle mest edendir.
Yok arkadaş bunun az sevmekle alakası yok bence konuşacak şeylerin bi zaman sonra rutine binmesi. Bi süre sms ile idare edip biriktirip öyle konuşmalı telefonda.
Hayır gelmeyecek olan sevgilidir. Lan insan sevdiğinin sesini duymadan rahat uyku uyuyabilir mi? Sevgili sıfatından çıkmak üzeredir, yoksundur efendim. Yazık...
gunde 2 saat konusup 1000 dk bedavayı 8 gunde bıtıren sevgiliye karsı verılen bir direniştir.
na halt yemeye uzak mesafe ilişkisine katlandığı merak edilen sevgilidir. telepati yoluyla anlaşmak gibi bir yeteneği varsa bilemem.