1. ?.
  enteresan bir insan modelidir. yüzyüze iletişim kurma alışkanlıklarından kopamaması sonucunda böyle bir görüntü oluşturmaktadır. kendisinin karşı tarafa anlatmaya çalıştığı şeylerin yarısını telefonun diğer ucundaki kişiye değil de kendisiyle aynı ortamda bulunanlara anlatmıştır, çünkü anlatımın tamamlayıcısı olan o kendine has anlamlar içeren jest ve mimikleri onunla aynı ortamda (aynı odada ya da otobüste vs.) bulunan insanlar görmektedirler. bu insanlara konuşurken söylenen söz kadar gerek ses tonunun gerekse vücut dilinin de önem taşıdığı öğretilmiştir belki, ancak telefonda vücut dili kullanmak pek akıl karı olmasa gerektir. yüz yüze konuşmanın harareti sebebiyle bu hareketleri sergileyen bu modelin bir gelişmişi olarak msn'de biriyle online biçimde yazışarak iletişim halindeyken görüntülü konuşmada bulunmasalar dahi kolunu-bacağını oynatan tipler gösterilebilir. **
  3 -1 ... schenardi
 2. ?.
  (bkz: telefonda anırarak konuşan insan)
  1 ... deatly
 3. ?.
  (bkz: ekran koruyucu)
  ... impayatoy
 4. ?.
  VUCUT DiLiNi HER DAiM KULLANAN iNSANDIR.
  1 ... kimse yazmazsa ben yazarim
 5. ?.
  kendini iyice konuşmaya kaptırmış kişidir.
  1 ... drammer
 6. ?.
  aşırı stres yüklü insandır bundan dolayı hareket çekiyordur.
  1 ... dusunenadam
 7. 1.
  yol tarif ederken de izlenmesi gereken insandır.telefonda konuştuğu kişiden başka başkaları da nereyi tarif ettiği anlar.bir de yol tarifini dinleyen insansa o zaman da anladığı dönemeçleri el kol harektleriyle pekiştirir bu kişi.
  ... erdem andac
 8. 2.
  bildiğimiz safkan türk insanıdır. kar$ısındakiyle görüntülü konu$ma yapmadığı halde eliyle bir $eyler tarif etmeye çalı$ır ve kar$ıdaki anlamadığı sürece konu$ma biçimi sertle$meye ba$lar.
  ... 3742372836
 9. 3.
  vakti zamanında aşırı dozda arjantin dizisi izlemiş insan olabilir. * * ** * * *
  (bkz: pembe dizi izlemenin yan etkileri)
  ... pocohontas
 10. 4.
  kurtlu insan modelidir. bu model insanların elini kolunu bağlarsanız konuşamaz kitlenir kalırlar, öyle bön bön bakarlar ha ne zamanki tekrar çözersiniz elini kolunu, cengaver kesilir mübarekler öyle bi çoşarlar öyle bi kendilerinden geçerler ki konuşurken, ıslak odun darbeleriyle sakinleştirmek zorunda kalırsınız.
  ... sur duvari