bugün

Artık görüşmek istemediğinden mesajla bitirmiştir.

Bir kısa mesajla bitti sanarsın
Rap partı canım dinle yanarsın
Bu şarkıyı o piçe dinletirsin
Sen bir biraya göt verirsin.
muhtemelen başka birisi ile ilişkisi başlamış sevgilidir. kaçak dövüşür.

- ayrılmak istiyorum..
+ ama aşkım neden ??
- görsel
gereksiz konuşmalara neden olacak durumdur. whatsappdan kısa bir mesajla bitirmek daha iyidir.
Genelde mesaj yolu ile ayrılıyoruz biz.
Yüz yüze söyleyemeyendir.
net özgüvensiz insandır, diyalog kurmayı bilmiyordur. geçiniz.
siktirip gitsin.
Bunu yüzüne söyleyemeyecek kadar saygısız aşağılık kişidir.
Ebesinin amına kadar yolu vardır.
bir kere öyle bir hayvanlık yapmıştım, ne kadar hayvan olduğumu sonra anladım.

Gerçi o ayrı bir şehirde ben ayrı bir şehirdeyim (taşınma) başkada nasıl yapılırdı bilmiyorum.
Aslında sizden çoktan gitmiş olan, sizden bıkmış olan sevgilidir.

Bu ayrılmak istediğini söylemek değil ayrıldığını bildirmektir.

Telefonda seks oluyor da ayrılık niye olmasın?
Sırf yüzüme söylemeiği için evine gider roket atarım.
sik amını git denilesi sevgili.

samimiyetsiz insan. ruhsuz bünye.
kendi yaptigim olay. beklenen kadar kolay degildir. o soz bir turlu agzindan cikmaz. cunku bilirsin o soz agzindan cikinca onca aydir alistigin, surekli mesajlastigin insan bi daha hayatinda olmayacak.
yüzüne baktığında berememekten korkan sevgilidir.
çok uzaklardaki sevgilidir.
yüzyüze olmaması,mesajla olması en mantıklısıdır.fikrinin değişmemesi için.
muhtemelen çok iyi bir muamele gördüğü halde sevememiş sevgilidir. bunca iyiliğin karşısında bahanesizce ayrılmak istediğinden telefonla söylemiştir.
yine de insaflı bir insandır. bunu yüzüne söylemeye dili varmadığından sanal ortamda da dile getirebilir ama o kadar da terbiyesiz değildir.
yüzü kızaracaktır görülmesi hiç hoş olmaz. (bkz: mesafede büyük etkendir) **
- alo elif.
+ efendim emre.
- ayrılalım.
+ tamam, sen sağdan git ben soldan.
- tamam, ortada buluşuruz.
+ tamam. hadi kapat kontörün bitcek.
yüzünü bile görmek istemiyorum diyen sevgili.
hiç bir şey demeyip gidenlerden iyidir.
senin ........ niye ilişki durumun yok yazıyor baska arayışlar içindesin yok degilim farkında bile degilim derken benim sevdigim insan bana yalan söylemez diye ayrılmasıdır.
karaktersizliktir. yapmayın böyle hatalar. insan kendini belli eder, bile bile bu tarz şahsiyetsiz insanlarla birlikte olmayın.
bir kere geldi başına madem verilecek en büyük cevap cevapsızlıktır. kaale alıp cevap bile vermeyin. zaten zaman geçtikten sonra köpek gibi geri gelecektir.
vicdanlı sevgilidir. Bunun bi üst modeli msnde soyleyenidir. Bırakın ayrılsın. Hıc-bır-sey olmaz. Daha ıyısı her zaman vardır.
bi keresinde benim ki e-mail atmıştı lan.. telefonda filan yine sesini duyuyosun bilader bu e-mail beni daha bi hüzünlü yapmıştı şerefsizim.