bugün

operatördendir ya da banka reklamı diye geçiştirilir.

edit : yine bana mı kaldı ihale.
yalnız olan insan için operatörden gelmesi o kadar can acıtır ki... yahu kimse bu gün beni düşünmedi mi? ben onlarsız bir gün bile geçirmiyorum. hele ki bu ailesi ise acıdır la acı.
şirketten gelmesin de nerden gelirse gelsin düşüncesiyle baktığım mesajlardır. ne zaman o düşünceye bürünsem, mutlaka şirketten gelir. bugün rahat bıraktılar ama, hayretlerim dumura uğradı...
çok uzun zamandır gelmeyendir. ama rahatım aksine.
Şu aralar ihtiyacım olan tek şey, tabi heyecanlandıracak bir insansa.
yabancı numara, felsefe dolu bir mesaj. yok lan finansbank aq.
facebook (1) kadar heyecanlandırmaz.
babadan "x tl yatırdım oğlum" şeklinde bir mesajsa gününüzü şenlendirir o yazı.
beklenilen bi mesajsa mutluluktur.
avea avantaj mesajları bu aralar hiç boş bırakmıyor.
9 temmuz 2012 den beri üzücüdür. çünkü o günden beri sadece bankalar mesaj atıyor borcunuzu ödeyin diye. *
ekran arızalı olduğu için görünmeyendir.
eskidendi o. nokia kullanılan dönemlerde yani.
eskisi kadar hayal kırıklığına uğratamıyor. Eskiden 1 mesaj alındı. acaba kimden? heyecanı vardı. Operatörden gelince de hay vodafonunu türkselini derdik. şimdi direk kimden geldiği yazıyor. iyi iyi.
(bkz: turkcell) **
eskiden çok heyecanlandıran ancak şu anda reklamdır deyip açma tenezzülünde bile bulunulmayan yazıyı görmektir.
yaklaşık 3 gündür göremediğim bir olay.
Herhangi bir kurumdan veya kuruluştan bir bildirim almak. veya önemli, duruma göre önemsiz bir not almak.
(bkz: panasonic telefonumu hatırlatan başlık)
gelen mesajlar uzun zamandır hiç bi şeyi değiştirmediğinden bakmak için sıfır heyecan tüketmektir.
bazen hiçbir heyecan uyandırmayan bazende farklı duyguların yeni bir başlangıcıdır.
acaba diger sevgililerime ne oldu diye dusunmemi saglar.
Gelen mesaj sevgiliden ise mutluluk verir, operatörden ise küfür edilirdir.
önce bir umut yeşerir, filizlenir, hayata gülümsersin. ama bu umudun ömrü kısa olur. operatör mesajı olduğunu görünce solar gider.
Yerini vassap bildirimine bırakmıştır.