bugün

tuşlu telefonlarla yapılabilen bir eylemdi. bilgisayar ile de yapılabilir ama akıllı telefonla yapabilen varsa alnından öpmek istiyorum.
tuşlu telefonlarda mümkün olan yazı stilidir.
Bakarak bile yanlış yazdıgımı bakmadan hiç yapamayacağım gerçektir.
tuşlu telefonda gözüm kapalı mesaj yazarım ama dokunmatiklerde bakarak bile zor yazıyorum.
Yapamadığım eylemdir.
Mesaj yazmakta bir dünya markasıyım demek.Hattımı türktelekoma taşıdıktan sonra sms ve internetim bol bol olunca yani bi kaptırdım ki kendimi artık sağ elimle yemek yiyip sol elimle de tıkır tıkır mesaj yazabiliyorum.
Benimdir. Hatta iki gündür google klavye sorun çıkarıyor ekranda harfler gözükmüyor ve ben yazabiliyorum rahatca.
telefon deyince akıllarına dokunmatiklerin geldiği kişilere garip gelecek olay.
(bkz: 90larda doğduğunu belli etme yöntemleri)

neyse. bunu da biriniz doldurun.
sık sık mesaj yazarak tuşların yerlerine alışık hale gelen kişi davranışıdır.
(bkz: Liseli)
1 yıldır dokunmatik telefonum yüzünden adam akıllı yapamadığım olay.*
Genellikle aşk meşk işleriyle uğraşan insanlar yapar,hatta bir şey sorduğumuzda hiç duymazlar ve o an karşısında ki insanın çıldırma aşamasına gelmesine sebep olur.

Eğer mesajlaşmaktan pek anlamayan evli bir erkekse,bir süre sonra o derece mesajlaşmaya başlarsa anlarız ki karısını aldıtır.

Özellikle o derece kapılıyorlarki vurup kaçsak bile yine mesaj yazmaya devam ediyorlar...
artık gençlik arasında almış yürümüş yetidir. ancak kuşak farkının ailemde gözümüzün içine girme sebebi olmuştur. anneanne, anneler,torunlar otururken bir anda bu telefona bakmadan mesaj yazma hadisesi ortaya çıkmış ve bizim ailenin hatunları tarafından hepimiz üzerinde tek tek denenmiştir. ve inanın her birimizin bunu başarıyor olmasına bir öncekinden daha çok şaşırdılar. uzun lafın kısası; çok basit birşey gibi görünsede kuşak farkının çarpıcı noktasıdır.
ergenlerin en iyi yaptığı şeylerden biri.
övünülebilitesi yüksek bir davranış. bunlara verilecek en iyi user cevabı "ben de klavyeye bakmadan yazabiliyorum"dur. tüm nesil yazarlar bunu yapabilir ortalama olarak değil mi? ama sonuçta benim bir telefonum bile yok. var ama nerde bilmiyorum. çünkü kontör yüklemeye yüklemeye şubat ayında hattı iptal oldu. yazarlara duyurulur.
aynı anda birileriyle diyalog halindeyse kişi; bakmasında fayda vardır. zira mesajı gönderdikten sonra, konuştuğu kelimeleri mesaj içerisinde aralara serpiştirilmiş halde bulabilir..
mesajkolik insan davranışı.
iki tane sevgilisi olan bir şahsın işine yarayabilecek eylemdir. zira sevgili ile konuşurken hatta öpüşürken dahi diğer sevgili mesaj yoluyla idare edilebilir.
zamane gençlerinin bununla hava atabileceklerini düşündükleri ve de uğraştıkları gereksiz durumlardan birtanesi.
gobeginden dolayı goremedigin aletle masturbasyon yapmakla esdegerdir.

(bkz: orda bir koy var uzakta)
Telsimin cep aile hattını almanız ile birlikte 1 ay içinde edinebileceğiniz harika yetenek
cvsine on parmak telefon kullanılabilir yazması muhtemel insanın yaptıgı eylem*
parmaklarla telefonun bütünleştiği an
yılların verdiği tecrübeden kaynaklanan,bir süre sonra parmakların t9 halini aldığı olay