bugün

Cooldur Çok net. Saklayacak bir şeyi yoktur, daha doğrusu utandığı bir şeyi. Efendidir, rahattır.
Bi seyi saklamanın en iyi yolu onu göz önüne koymak olduğunu düşünürsek cok da cool degildir.
telefona şifre koyma ezikliğine kadar düşmemiş insandır. telefon zaten şahsi bir eşyadır daha da mahremiyete ne gerek var.
Sevgilisi yoktur ya da evlidir.
telefonunu ondan başka kurcalayacak kimse yoktur ve parmaklarını sürekli yormak istemez.
cool olmakla alakası yoktur. yalnız insandır.
cool değil yalnızdır efendim. (bkz: ben)
benim.koyana da sinir olurum.
üşengeç insandır.
şimdi kim uğraşıcak bilmem kaç haneli şifreyi girmeyle falan.
Acık seçiktir sevgilisi varsa gözü ondan başkasını görmüyodur helal olsun lan şifremi an itibariyle kaldırsam olabilecekleri düşümdüm de sevgili sözlük yok şifre iyidir.
başlarda ilk heves koyduğum ancak sonra bu ne lan her seferinde şifre gir gir deyip vazgeçip aralarına katıldığım insanlardır.
zırt pırt her telefonla ilgili işlem yapacağında şifre girmek istemeyen insandır. saniyelerin değerini bilir.
harbi insan.

gelen her mesajda şifreyi tekrar girip ayrı bir enerji harcamak, ayrı bir gizlilik hayranlığı fakat, her türlü sosyal mecradan özel hayat çığırtkanlığı... anlamıyorum arkadaş! anlayamıyorum...
saklayacak birseyi olmayan insandir .
yeni nesil telefonların misafir modu sayesinde kurtulduğumuz saçmalık.
özelini karıştırabilecek kadar babayiğit kimsesi yoktur. değil karıştırmak telefonuna dokunabilecek kadar kendinden, hayatından vazgeçmiş insanlar bulunmamaktadır etrafında. ondandır.
bir şeyleri gizlemeyi iyi biliyordur. mesela önünde nokta olan klasörün gizli manasına geldiğini (android) biliyordur.

Ayrıca (bkz: root explorer)
saklanacak şeyleri saklayabilendir.
ters psikoloji de yapıyor olabilir.
(bkz: Telefona şifre koymak da neymiş)
yalnızlardayım ayağına giren yazarları karşımıza çıkaran insan. ulan sanki şifre koysanız sizden başka telefonu kurcalayacak biri var da, yok özelim yok, yok sevgilim yok... ayrıca hadi sevgilin var, şifre de koydun, nolacak bilmeyecek mi şifreni?

antenler sizi...
Sevgilisi olmayan insandır.
sanal seks yapmıyordur, net.

bir kaç yıldır şifresiz geziyom amk *
Derdi ve saklayacağı birşey olmayan insandır. En güzeli. Derdin yok tasan yok.
benim. koymadım neden bilmiyorum.
Şifre koyma yerini bilmeyen insanlar bile var he heyyttt.
güncel Önemli Başlıklar