bugün

Aldatan sevgilidir.
Ha bi de Bunlar sizin telefonunuzu ellerinden düşürmezler.
Haklı olan insandır.Sen zaten seni aldatma potansiyeline sahip biriyle birlikte olduğunu düşünüyorsan,kusura bakma yanlış insanlasın.
Elinizde tutuğunuz telefon denen araçları ne olarak görüyorsunuz bilmiyorum ama emin olun bu kadar ürkmenizi gerektirecek şeyler değil.Sen zaten karakteri oturmuş,ne istediğini bilen bir insansan şarja takmadığında çalışmayan bir alet seni yönetemez.
Ha aldatacak olan insan her türlü aldatır.Ona lafım yok ama sorunu cihazlarda,orada burada aramayın.
Sorun insanlarda.
Mümkün değil! telefonunu gizleyen sevgilinin sizden bi şey saklamıyor olması mümkün değildir.
evet öyledir.her insan diğer insanin sınırlarına saygı göstermeleridir.
Garip sevgilidir. Belki sevgilileri vardır. Misal ben sevgilim olursa telefondan sadece güzel manken ve aktrisleri takip ettiğim instagram, kadın duvar kağıtlarımı topladığım yandex disk ve bunun gibi birkaç uygulamayı daha sileceğim. Artık gözüm sevdiceğimden başkasını görmeyecek çünkü. Bir parmak izi yuvasıda ona ayıracağım ve telefonumu istediği gibi karıştırabilecek. Pek bir halt yok zaten. Rehberimi açıp gördüğü her kıza bu kim diyebilecek. Zaten hepi topu 15 tanedir. 5 liseden 5 üniversiteden 5 te akrabam. Hiç biriyle de görüşmem. Onu sil bunu sil derse bozuşuruz ama. Aynı hassasiyeti sevgilimden de beklerim.
Telefonum hiçbir zaman özel olmadı niyeyse. Özelim olmadığı için olabilir. Arkadaş ortamında sadece benim telefon elden ele gezer masada durur. Bu böyle.
sevgili her bokunuzu bilecek diye bir şey mi var aq? insanın özeli olamaz mı? benim kimseye anlatmak istemediğim durumlar oluyor telefonumda bununla ilgili bir şey bulunabilir. ayrıca telefon karıştırmak ne ya? izansız mısınız siz, bi önce kendinize güvenin sonra sevgilinize.

aldatırmış, pardon? belkide habire telefonu karıştırıp, sorgulayıp, darlayarak sen eşşeğin aklına karpuz kabuğu düşürmüşsündür.

Edit: Kardeşim aldatabileceğini düşünüyorsan ve sevgilinde o potansiyeli görüyorsan birlikte olmanın anlamı yoktur.
haklı olmakla birlikte muhtemelen gizli kapaklı işleri vardır. bunu diyen kişinin telefonuna casus yazılım kurmak sureti ile ne haltlar karıştırdığını öğrenebilirsiniz.
Telefon kırmızı çizgimdir.
Kurcalamak için değil de birşey bakmak için dahi elini uzattığın an yüreği hoplayan, akabinde ama o benim ozelim bık bık bık diyen sevgiliye güven olmaz. Bir onu bilirim. Ciddiye almadığınız insanlar hariç tabi ki o zaman özel ki kişilerin bu konuda dahi yeri olmaz.
(bkz: ne özeli be genel genel)
Normal sevgilidir. Hadi evli olsanız anlarım da şahsen imkansız vermem telefonumu. Burada benim herkesten bağımsız bir hayatım var. Neden başkasına kendi özel hayatımı bile bile ifşa edeyim? Evet
Aa ben senin Özeline zaten Saygı duyuyorum aşko denilip ilk fırsatta telefonu karıştırılmalıdır.
doğru söyleyen sevgilidir. her insanın özeli vardır.bu günlüğü olabilir, çekmecesi olabilir, cüzdanı olabilir çantası olabilir... birlikte olduğun insana güvenmeyip özelini kurcalamaya başlarsan bu onu sevdiğin anlamı taşımaz. bu ona saygı duymadığın anlamını taşır. sevdiğinize güvenin ve onun özeline saygı duyun.
telefonunda en az 10 tane erkek ismiyle kaydedilmiş kadın olan erkektir,uzak durunuz.
handikaptır. aldatıyorda olabilir. arkadaşının bilmem neyin özelide olabilir. tartışmalı konudur. arada bir çaktırmadan kontrol etmekte fayda vardır.

Edit : Arada karşılıklı güven varsa, yakalanarak bozma riski göze alınmamalı.
güvenmiyorsan neden sevgilisin diye sorarlar adama. oldu her boka burnunuzu sokun bunu gereklilik olarak gösterin.
ergenler sizi ya.
Başlık baştan aşağı haklı. Ben telefonumu güvenip sevgilime her zaman teslim edebilirim, o böyle yapıyorsa bir şeyler ters gidiyor demektir.
Sakladığı bir şeyler vardır. Ya da kudurmanız için ibneliğine yapıyodur. Ben böyle şeylere gelemem. Her şeyim ortadadır gizlim saklım yoktur. Alsın kurcalasın. O da kurcalattırsın ki içim rahat etsin aklımda soru işareti kalmasın. Bu devirde kimseye güvenmiyorum artık.
Belli bir samimiyete kadar evet özelimdir. Mesela biz daha yeniyken salak Saçma fotoğraflarımı görmesini istemiyorum, onu anlattığım wp grubu konuşmalarını okumasını istemiyorum aq bu kadar basit. Samimi olduktan sonra al nüfusuna geçir.
o kadar da özelin olmasın denilmesi gereken sevgilidir. mutlaka sakladığı şeyler vardır.
telefon kurcalama talebi başlı başına bir özgüvensizlik ve karşıya olan güvensizlik örneğidir.

sen kimsin ki beni surekli denetim altinda tutma hakkini kendinde görüyorsun?

zaten telefonum ortada arayan yanında arıyor mesaj atan yanında cevaplanıyor. telefonuma ihtiyacın olur, o ayrı, al kullan mesaj at, ara, ne lazımsa.

ama ver bana kurcalayacam, mesajlarina bakicam, kimle konusuyosun vb!?

belki seni sikayet ediyorum bi dostuma, senin bu anlayissiz salak tavrindan biktigimi anlatiyorum? bunu mesaja bakmadan yakala benim hal ve hareketimden.

once kendine guven sonra karsindakine guven, güvenemiyorsan da güvenmedigin adamla ayni yatağa girmeyeceksin.

ayrica aldatiyorsam, boyle ucuz yöntemlerle yakalanmam zaten seni değil sülaleni boynuzlarım ruhun duymaz. o yüzden akıllı olun güzel giden seyleri bos yere sakatlamayın.
başlık altında kendisini savunanların saçma sapan argümanları ile aklanamayacak sevgilidir.

bir insan sevgilisinden telefonunu saklıyorsa, en masum ihtimalle bile %101 başkaları ile de flörtleşiyordur.
Benimdir. Mesela geçen bana bir kız arkadaşım seksi bir fotosunu gönderdi. Şimdi telefon erkek arkadaşımda olsa ve pervasız bir insan olsa açsa ve görse hoş mu? O yüzden telefonuma bakar ama mesaj falan okumaz. Ama her erkek bu bilinçte değil.
en haklı sevgilidir. telefon şifremi isteyen 5 kızı öyle bir terketmiştim ki hala beni arıyorlar.