1. 36.
    Sabah ele alınan telefonun alev topuna dönüştüğü görülüp tekrarlanmayacaktır.
    ... fesat adam
  2. 35.
    Asker de bol bol yaptığım eylem.
    2 -1 ... st jimmy
  3. 34.
    Ben ne zaman telefonu yastigin yanına koyup uyusam başım ağrır şekilde uyanıyorum. Yapmamak lazim.
    1 ... good luck with me
  4. 33.
    Yurttayken yaptığım durumdu.ikinci ranzada yatıyordum malum birkaç kez yere düşünce içim gitmişti.
    ... kacinkurasi94
  5. 32.
    Tehlikeli ve sağlıksız olandır, imtina edilmeli.
    4 ... kezi
  6. 31.
    Güvenilir bilimsel kaynakları araştırıp okursanız -ki bunu Türk medyasında objektif bir şekilde bulmanız neredeyse imkânsız- sağlık için ciddi ve hatrı sayılır bir derecede zararı olduğu kesin olarak kanıtlanamamış bir olaydır. Yok kanser olursunuz, yok şöyle, yok böyle gibi kulaktan dolma sözlere kanaat getirmeniz yanlış ve bu yanlışın başkalarına da aynı şekilde empoze edilmesi daha büyük bir sorun.

Zaten yüksek dalgaboyunda (enerji ile ters orantılı) dalgalar yayan telefonların yaydığı radyasyon sanıldığından çok daha düşüktür ve zararlı değildir. Korkacaksanız da telefonun bir anda patlayıvermesi için korkun ama onun da olasılığı zaten tahmin edildiği gibi düşük.

Her gün bir üst frekans aralığında olan mikrodalgalarda yemek ısıtıp yemek nasıl sorun olmuyorsa daha az zararda olduğu kesin olan telefonlardan da korkmamanız en doğrusu.
    ... eredin
  7. 30.
    kol saati yokluğundan kaynaklanan bir durumdur.
    ... 1 kere daha demicem
  8. 29.
    birden titrer uykuya tam dalacakken uyanırsın.
    ... makarakakara
  9. 28.
    sabah kalktığında, o dengesizlikle yastığa doğru elini bastırdığında telefon bölük pörçük olabiliyor.
    ... canlukgodard
  10. 27.
    doymuş radyasyon oranının yüksek, doymamış radyasyon oranınınsa düşük olduğu bir beyin salatası.
    limon sıkmadan iyi gitmez...
    3 ... metallife