1. 1.
  bahsi geçen telefon, çok büyük ihtimalle cep telefonudur şahıs normal bir insansa. kimi durumda mesajlaşırken uyku gelmesi sonucu olur, yahut alarmı kuran kişinin alarmdan daha çok etkilenmek istemesi durumu da vardır. açıksa sağlığa çok zararlı, kapalıysa bile yine koymayın kardeşim.
  (bkz: hepinizi seviyorum)
  8 -1 ... paradigma
 2. 2.
  (bkz: allah şaşırtmasın)
  2 ... to madeira
 3. 3.
  10 sene sonra beyinde ur çıkmasına sebep olabilecek sakıncalı uygulama.
  2 ... krmyrdsn
 4. 4.
  mesajlaşırken uyuyakalmanın sonucudur.
  1 ... mystery
 5. 5.
  kişiyi radyasyon manyağı yapabilecek uygulama. uyucaksanız bi kenara koyun kardeşim. ya da atın yatağın uç taraflarına, ayağınızın orda kalsın.
  ... thor voivoda
 6. 6.
  titreşimi açık unuttuysanız, gecenin bi yarısı, manyak arkadaşlardan birinin çaldırması sonucu, titreşimi taa beyninizin içinde hissetmenize, o telaşla gözünüzü açtığınızda "naouluoa" gibi saçma kelimeler sarfetmenize neden olabilecek eylem.
  1 ... black magic woman
 7. 7.
  eger sevdicek ararsa ya da mesaj atarsa hemen okumak ya da cevaplayabilmek icin yapilan eylemdir. zira uykudan da onemlidir kendisi cunku.

  bir de deprem korkusuyla bu eylemi gerceklestirenler var, onlari anlamak zaten pek mumkun degil, kendileri bile aciklamayazken.. boyleleri ne telefonlarini kapatirlar gece, ne de en kolay ulasabilecekleri yerde yani yastigin altinda telefon olmadan uyuyabilirler.
  2 ... sydera
 8. 8.
  cogunlukla sevgilisi olan kisilerin yaptigi eylemdir, gece bir süre mesajlastiktan sonra uyuyakalmak üzereyseniz, titresim sayesinde uyanmak icin yastigin altina konulur ve öylece uyuyakalinir, karsi taraf bu durum karsisinda dumur olur genelde. bunun mesaj yazarken uyuyakalmak versiyonu da vardir. *
  ... kopush
 9. 9.
  şimdi olaya cezmi ersöz degil de, bilimsel yönden bakmak gerekirse bir süre sonra şiddetli baş ağrısı ile sonuçlanabilir. dikkatli davranmakta yarar var.
  1 ... nietzsche
 10. 10.
  gecenin bir yarısı kişi hafif de şizofrense eğer hırsızın girdiğini sanıp telefonunu çaldırmamak için saklama niyetiyle yastığın altına sokar***
  ... tazefasulle