bugün

saatler geri alınınca gecikme problemi yaşamanın zor olduğunu idrak etmesi gereken kişilerin sorunsalı. 8'e alarmı kurdun diyelim, saati de geri almadın, telefon kendiliğinden de geri almadı, diğer insanlar 7 derken siz 8 dersiniz uyanırsınız.
eğer telefon saati şebeke üzerinden güncelleniyor ise* ortaya hiç çıkmadan kalkan sorunsaldır.
evde hiç mi duvar saati, masa saati, kol saati yok sorusunu akla getirir. ayrıca telefonuna ayar çeker de otomatik güncellemeyi kapalı tutarsan sorun olmaz gözüm.
almıyor kesinlikle.
Alıyor kesinlikle.
bataryayı çıkarıp telefonu denize attığında almıyor kesinlikle.
Telefonun Saat ve tarih ayarları kısmına şöyle bir göz atınca ne olduğu anlaşılan durumdur. Gönül rahatlığıyla uyunabilir.
android'se neden olmasın.
otomatik güncellemeleri açıksa alıyor kesinlikle.
eğer min. 2009 sonrası üretim bir telefonsa alır.
bazı markaların kafasına göre davrandığı ya da şebekelerin ve baz istasyonlarının kafalarına göre davrandığı sorunsal. otomatik güncelleme açık olduğu halde kimisi alıyor kimisi öldür allah almıyor.
telefon son teknolojilerden olsa da güvenilmemesi gereken sorunsaldır. sabah kötü durumlar yaşamanıza neden olur.
saati geri almak için girişimde bulununca telefonun ben saati geri alıcam sahip demesi ile rahatla uyuma sebebidir .
telefonun androidde olsa sen yine de güvenemezsin ve tekrar alırsın geri. telefonda alır. 2 saat erken yaşarsın bir günü.
telefonuna göre değişen durumdur. alması gerekir. sabah uyandığında saati telefonun kendi kendine almıştır ve rahat uyanırsın.
bazıları alıyor.benim ki gibi.
panik yapmadan sakince en yakindaki televizyondan trt2 acilmak suretiyle televizyon ve telefon saati karsilastirmasi yapilarak sorun giderilir.
hem bilgisayar hem telefon alıyor. öyleki sabah sabah kalkıp her zamankinden bir saat önce uyandığımı görünce sevindim iyi iyi erken kalkmışım diye. başlığı görmem bir anda sabah mallamamın geçmesine sebeb oldu..
(bkz: 3310)
Denedim, oldu. Teşekkürler Türkiye.
(bkz: bir telefona 3800 tl veren insan) ın dediğine göre bu sabah saati geri almak istemiş ama telefon kendisi otomatik olarak geri aldığı için onu uyarmış. 3800 lira verildiğinde kafaya takılmaması gereken durumdur.
alıyor abicim benim ki alıyor. Ama tabi alan bir tek benim ki değil. *
nokia 5800xm ise alıyor kesinlikle.
telefona göre değişir. örn. Nokia 1200 güncellemiyor, ama E72 güncelliyor.
sabahın 5inde ntv yi açarak almadığı gerçeğiyle yüzleşilmiş alarm kurularak tekrar yatılmıştır. yoksa 8deki mesaiye asla yetişemezdim.