bugün

salakçadır. zamanla sıkılma ihtimali çok fazladır. mesafe herzaman iyidir. bazı şeylerin bipppini çıkarmamak gerekir.
Birbirine aşık olan sevgililerin her an birbirleriyle konuşamak istemesi durumudur.
Salaklıktır. Beleş dakikayı ziyan etmektir.
sevgiliyle yapılan eylemdir. eğer uzaktaysanız ve çok özlediyseniz iyi gelebiliyor bazen .
ilk defa duyduğum şeydir. Bedava konuşma hakkın olsa bile insan en azından onlara bile acır, telefon ısırır, radyasyon yayılır, horuldamasını mı dinlemeyi seviyosun, anlamadım ki arkadaş amacını.
Ailenleysen ve telefon açık uyuyorsan muhtemelen sevgilin yoktur. Dolayısıyla görülmesini istemediğin resimler veya mesajlar vs. De yoktur. o telefon Ortalık malıdır.
birde bunun telefonla konuşurken sıkıntıdan uyuyakalan versiyonu vardır ki, sorma gitsindir...
avea öğretmen hattının türkiye'ye armağan ettiği abukluk.

-o uyurken kulağına sevgi sözcükleri fısıldıyorum. **
-nefes alışını dinliyorum

gibi normal olmayan davranışları aşk çatısı altında meşrulaştırmak ne de aşkın manyaklığına yakışır değil mi ey okur gibi sunay akın vari girilmesi sevgi böcüklerini rahatlatacak olsa da tercihim net.

ruh sağlığı normal olmayan insanların yapacağı iştir.
bokunu çıkartmaktır.
halka açık telefon muamelesi görüp görmemesi ev ahalisinin merak şiddetine bağlıdır.
gaz çıkarma ve horlama sesini karşı tarafa duyurmaktır.
anneminde dediği gibi "maazallah radyasyona maruz kalıp mal olursun maaallll!!!!"
açık derken neyin kastedildiği tam olarak belli olmayan başlıktır. zira telefonun açık olması, kullanıma hazır olduğu (bkz: stand-by) durum için kullanılırken, aynı zamanda başka bir kişi ile konuşurkenki olan hede için de kullanılabilir.
güncel Önemli Başlıklar