bugün

(bkz: samsung galaxy ace)
android işletim sistemi olsun.
2013 te esnek ekranlı telefonlar gelecek. almayın şimdi.

full hd panellerde çabası.
Yeni çıkacak telefonlar için bir eşek yükü para gerekeceğinden, siz de o parayı vermek istemiyorsanız bütçenize göre alabileceğiniz güzel telefonlar var şu an.
Araştırmak yeterli.
telefon mu istiyorsun yoksa içinde telefonun yanında bir sürü başka işlevi ve özelliği olan bu özelliklerden çoğunu 1 kere olsun kullanmayacağın başka birşey (el bilgisayarı) mi önce onu söyle.
Nokia lumia. Iyidir galiba.
s4 u beklesinler. sonra s3 alsınlar.
3310 alın, hayat kurtarın.
nokia n9 önerimdir. 1000tl civarında bi' fiyatı var. 1gb ram, 9mp. kamera, meego linux işletim sistemi, saysay bitmez..
bütçeniz yetiyorsa iphone dışında telefona para vermeyin.

Not: apple fanboy değilim.
blackberry almayın.
galaxy note 2 ve yanında mutlaka nokia 1100.
(bkz: lg nexus 4)
bazı yazarlarında dediği gibi son çıkandan bir öncekini almak her zaman iyidir. bütçenizi çok sarsmadan güzel bir telefon elde etmiş olursunuz.
I phone 5 tavsiyedir.
Kesinlikle iPhone 5.
1500 2000 lira arası bütçeniz varsa eğer parantez içi tercih edilme sebeplerini içermekle beraber ; iphone 5(birçok insan ortamlarda karşı cinse seks çağrışımı yaptığını iddia etmektedir , bunun dışında apple apple'dır) , blackberry z10 & Q10(yeni işletim sistemi , biss paketinin kaldırılmış olması) , sony xperia z(suya ve toza karşı 30 dakika dayanabilme , 1080p görüntü , dosya paylaşımındaki aşmışlık) , htc one(yüksek çözünürlük ve piksel yaoğunluğu , 4 mp kamera ile 8 ve 12 mp ayarında fotoğraf çekme) ya da galaxy s3(büyük ekran) marka ve modellerini saydığım farklarına dayanarak seçmeniz mümkündür .
galaxy ace alın.

performans fiyat açısından bakarsanız en iyisi o.
akıllı telefonlara yüklemek istediğiniz her programı da yükleyebiliyorsunuz.
şarj deseniz her telefonda o sıkıntı var.
hiç boşuna o kadar para vermeyin diğerlerine.
nokia lumia 620 uygundur.
yolda çip takılmış robotlar gibi mesajlaşmayın yeter. sonra günahı bize çıkıyor..
samimi bir sorudur. tabi cevap verilmediği taktirde cevapsız bir soru da olacaktır.
(bkz: iphone 5)
samimi bir soru olmakla beraber formatı görmezden gelmektir. sözlüğümüzün ilan verme aparatı vardır, buyrun:
http://ilan.uludagsozluk.com/
htc one veya note 3.
hiç kullanmadım ama bu soruyu her sorana (bkz: sony xperia-z) demişimdir.
güncel Önemli Başlıklar