bugün

evet sözlük yazarları. yaklaşın bir şey anlatacağım. ayrıca bu konu içinde tavsiye isteyeceğim. dün beni bir numara aradı. merhaba x bey . merhaba dedim. nasılsınız dedi teşekkür edip bende hal hatır sordum.daha sonrasında buyrun talebiniz nedir benden dedim. beni sanal ortamda gördüğünden ve tanıdığından bahsetti ve ortak bir arkadaştan da numaramı aldığını söyledi. bizzat tanışmadığımızı ama tanışmak istediğini söyledi. işiniz yoksa yarın bir ara beraber kahve içelim dedi. şaşırdım tabi. işle alakalı bir telefon sanıp öyle yorumlarken aniden öyle bir şeyle karşılaşmak şaşırttı beni. ne diyeceğimi bilemedim başta. ondan sonra adınız nedir hanımefendi dedim. söyledi. daha önce aynı ortamda bir şekilde tanıştık mı dedim. hayır dedi. madem öyle o sanal platformda bana yazın dedim. maksat en azından simasını görmek ve nereden tanıdığını anlamaya çalışmaktı.ne önemi var yarın kahveyi içerken bizzat tanışırız ve görürsünüz dedi. kimmiş numaramı aldığınız arkadaş dedim. söylemem ondan aldığımı söylemeyeceğime söz verdim dedi. şu an işim var siz yazın bana bakarız dedim. o da demek ki görüşme ihtimalimiz var o zaman değil mi dedi. işim var kusura bakma kapatıyorum dedim ve oda tabi dedi iyi işler size dedi ve kapattık. acaba kekleniyor muyum ya da eskilerden biri mi diye düşündüm bir an ama zaten illa ki bir daha arar dedim. ama ne aradı ne de yazdı her hangi bir platformdan. whatsapp ına bakayım dedim yoktu. numarayı sorgulattım. sorgulamalara kapalı çıktı. dünden beridir bir daha iletişim kurmadı.
evet sözlük yazarları. bu olayda şunu sorayım. kendi düşünceme göre kekleniyor olsam kesin bir daha aranırdım. keklenmiyor ciddi olsa illa bir şekilde yine iletişime geçerdi. ama ikisi de olmadı. sizce durum nedir?