1. 1.
    hani " hepiniz ordaydınız şerefsizler " cümlesini hatırladınız mı ?
    5 tekvandocunun grup seksine ilişkin açılan başlıklara yazdıklarınızı hatırladınız mı ?

ifşa etme adına genç bir kadının resmini paylaşarak,
    en alçakça söz ve ahkam kesmelerle teşhir ettiniz.
    alay ettiniz. açık açık küfrettiniz.
    ahlak kumkuması kesilip genç bi kız ve ailesine en ağır hakaretleri ettiniz.
    sonuç: ifşa etme adına hayatını mahvetmeye çalıştığınız genç kadının,
    tekvandocu olmak dışında olayla tek bir bağlantısı yok.

not: yani sizler bir masumu linç eden alçaklarsınız.
    5 -10 ... eratosthenes
  2. 2.
    zamanında yaptığınız yanlış değimde beni eksiye boğan oçlar şimdi düşünsün.
    4 -2 ... betonayakkabi
  3. 3.
    Kebairdendir. Zinadan da ileri bir hadise olduğu için büyük bir iftiraya girer.
    2 -1 ... lightsaber
  4. 4.
    emin ol ki onları yazan tek bir insan evladı bile ''aaa çok yanlış yapmışım özür ilerim'' demeycek tam tersine yine söylemlerinin haklılığını savunacaktır.
    1 ... depresif psikolog
  5. 5.
    Oturduğu yerden bir insanı iğrenç şekilde karalamaya çalışan tüm oksijen israflarının yok olması dileğiyle. Hatırlarsınız, Ayvalık'a çok yakın olduğu halde sırf KKTC vatandaşıyım diye girmemin yasak olduğu bir ada vardı. Ben de Kıbrıslı Türklere yapılan bu faşist uygulamanın ne kadar yanlış olduğunu; Aynısını Türkiye yapsa tüm dünyanın ayağa kalacağını; Ama Avrupa üyesi bir ülke faşistlik yaptığı zaman ses çıkmadığını anlatmıştım ve adanın Ayvalık'a ne kadar yakın olduğunu göstermek için sadece saçım ve arkamdaki Midilli Adası gözüken bu fotoğrafı paylaşmıştım:
    tekvandocu kadını linç eden pislikler ve ahlak
    Ve densizin biri, bu fotoğraf üzerinden "sözlüğe bikinili poz attı" iftirasını attı. Ayrıca kişisel sosyal medya hesabımdaki tatil fotoğrafımı alarak sözlükte paylaşma terbiyesizliği yapan ve sonra da, neden elalemin fotoğrafını paylaştığını anlamayıp ona hesap sorduğumda: "ilgi çekmeye çalışıyorsun" iftirası atan, bu sözlükte "selcukcetiner" nickiyle yazan o kişiyi de unutmuş değilim. Elalemin fotoğrafını sözlükte artniyetle paylaşıp sonra da "ilgi çekmeye çalışıyor" diye iftira atmak ne kolay. Bir insanın fotoğrafını artniyetle paylaşmak kimin ne haddine acaba? Şimdi bu bağnaz zihniyet ile empati kurmaya çalışıyorum: Bir insan ilgi çekmeye bile çalışsa (ki ilgi çekmeye çalışan yok. Bu olsa olsa, bir densizin, işlediği suça kılıf uydurma bahanesi olabilir.) Biri ilgi çekmeye bile çalışsa, ben onun sosyal medya hesabındaki fotoğrafını paylaşmam. Kimse paylaşmaz. Sadece zekası düşük, kişiliği bozuk birinin yapacağı iştir o.
    Facebook'ta da nasıl sözlükten diye güvenip onaylamıştım o kişiyi, hayret. Ama o yaptığı hareketten sonra facebook'tan sildim onu. Evet, internetten kişilerle görüşmüyorum; Ama sosyal medya hesabında ekli olduğum yazarlar var ve bir tanesinin bile fotoğrafını sözlükte paylaşmadım. Neden başkasına ait bir fotoğraf paylaşayım ki? Bunu yapmak için zeka seviyesi düşük, kişiliksiz bir tip olmak gerekir. Ve başkasına ait fotoğrafı bir insan neden paylaşır? Asıl ilgi çekmeye çalışan, başkasının fotoğrafını adice paylaşan, insanlara iftira atan, başkalarına sataşarak var olmaya çalışan acizlerdir.
    6 -6 ... hexa gram
  6. 6.
    Bu ahlaksız ve hayasızlar zeytinyağı gibi üste çıkıyorlar.
    Ne yani yazdıklarınızı silince ve eksileyince " temizleniyor musunuz "
    Eminim sizler oruç bile tutuyor olmalısınız.
    1 -1 ... eratosthenes