1. ?.
    tekstil atölyelerinde çalışan personelin %90'ının kahvaltılarını yapıp, işe başlarken arkada fon olarak çalan kral fm dinleme zorunluluğudur. bir tekstil atölyesine girersiniz, her şey aynı ve sabittir. metrelerce kumaşlar, bitirilmiş ürünler, çuvallar, dikiş makinaları, bıçkın çalışanları ve arabesk müzik. tamam kardeşim girdiğimizde, trance veya prograssive house müzik dinleyin diye isteyen yok da, zaten aylık 650 liraya çalışıp, ev geçindirmeye çalışan buhranlı insanı iyice komaya sokmaz mı lan bu olay ? hatırıma yıllar önce denk geldiğim bir ibrahim tatlıses filmi geldi.

--spoiler--

aile reisi ibrahim tatlıses, bir gün işi erken biter ve eve erken saatte gelir. küçük erkek çocuğu da o saatlerde eve varır. çocuk, öğretmeninin müzik dersi için flüt istediğini söyler. ibo çıldırır, camı çerçeveyi indirir. sanki öğretmeni çocuktan, helvacıoğlu'nun hissidarı olmalarını söylemiş gibi antik kuntin triplere girer. çocuğu fırçalayıp ağlatan ibo, kapıyı vurarak dışarı çıkar ve soluğu meyhanede alır.

kafası güzelleşen ibo, " benim çocuğumun flüdü olmayacak mı uleynnn ! " diye masaya yumruğunu vurup, ağlamaklı bakışlarla etrafı inceden keser. o esnada masada 3 şişe büyük rakı vardır.

--spoiler--
    2 ... dark jedi in da house
  2. ?.
    bu olay beni oldum olası deli etmiştir. makşne seslerinin arasında bilimum kral fm sesi. metro fm dinleyin, süper fm dinleyin arkadaşım manyakmısınız siz.
    -1 ... beerrrdush
  3. ?.
    Bir kişi seçer bütün atölye dinler. Ne gerek varsa. Zaten herkesin akıl almaz sıkıntıları var Lan bir otur dinle dumur olursun. intihara sürüklemenin ne gereği var.
    ... yerebatandiken
  4. 1.
    Alternatifleri mega site ve aşk fm'dir. Dertler derya olur makina sesleri ile birleşir.
    ... juliet ashton
  5. 2.
    yoktur. baba radyo da dinlerler.
    ... saipsiz