bugün

yeniden merhaba sözlük!

sanıyorum üç ay gibi bir süredir kafa izni suretiyle hesabımı dondurmuş ve sözlükten uzak kalmıştım.

Bunun nedeni üniversiteye hazırlık kursuna girebilmek için b1 seviyesinde almanca bildiğimi kanıtlamamın icap etmesi idi. Yaklaşık bir yıldır almanya'da yaşamanın verdiği rehavete kapılmamış, çok kolay unutulan grammatik konılarına şöyle bir göz atmış ve mümkün olduğunda almanya içinde gezerek 23. yaşımı dolu dolu geçirmeye yönelmiştim.

Sözünü ettiğim ve yüzde seksen üzerinde başarı gerektiren sınavı geçtim ve bir buçuk haftadır kursa katılmaktayım.

Buraya kadar anlattığım kısmı veya daha öncesini bilmeyenler, yani bu enty'i okuyan herkes, "sen ne anlatıyorsun adam!" diyebilir. Ben sadece birkaç not bırakıp sorasında dönüp okuyunca mutlu olan bir insanım. işbu entry'i de muhtemelen birkaç yıl sonra tekrar gördüğümde gülümseyeceğim.
Bayadir yoktuk. Kimler sağ kimler ölü
Adres ver panpa. Basalım mekanını
Sonra bir çay koydum kendime ve dedim ki ah canım kendim sana bişey olmasın!.
seneler geçiyor, dönüyor dolaşıyoruz... okuyor, üzülüyor gelip yine seni buluyoruz. eski imla yoksunu, içerik felaketi entryler için ne kadar özür dilesem az... kusura bakmıyorsun, beni unutmuyorsun! öpüyorum çok bak sen de özletme.
görsel
Uzun bir kafa izninden sonra tekrardan merhaba sözlük. Nasılsın, umarım her şey yolundadır ve senden ayrı kaldığım zaman aralığında trollerin, x fanatikliği yapan yazar yükün azalmıştır.