1. 1.
  rüyada değil gerçekten de görmektir. Hem de öyle böyle değil. Acaba neden diye düşündüm sonra anladım ki, bütün parçaları yurt dışından gelip burada montajı yapılan insansız hava araçlarının Türk yapımı olduğuna başka kim inanacak ki?
  9 -13 ... existenz
 2. 2.
  insanları kıyafetleriyle sınıflandırmaya çalışan, berbat zihniyette bir yazarın açmış olduğu başlık. artık sizin gibi insanları gördükçe ağlayasım geliyor. bu zihniyette bir insanın da teknofeste gitmesi oldukça şaşırtıcı demem gerekir senin seviyene inecek olsam. fikirler, kıyafetler, davranışlar üzerinden o insan hakkında başka bir yorumda bulunmak şizofrenlik gibidir. kendi kendinize uydurur, uydurduğunuza inanırsınız.

  edit: başkalarının doğrularıyla yaşamak yerine kendi doğrularınızı bulsanız keşke. Ben burada size yok onu yanlış biliyorsunuz, yok o öyle değil demeyeceğim. çünkü biliyorum ki desem de bir şey değişmeyecek. insan ancak kendi sorularıyla araştırdığı sürece bulabilir kendi doğrusunu. ben size anlatmaya çalışsam yaptığım tek şey kendi doğrularımı savunmak olacak ve daha da öteye gidemeyecek. lütfen araştırın. üşenmeyin. Duyduklarınızı olduğu gibi kabullenmeyin.
  15 -13 ... dolukadehibostut
 3. 3.
  Bu yıl Teknofeste giden çoğu kişi organizasyon eksikliğinden dolayı muzdarip ve kimin geldiğinden çok, çok kişinin, farklı görüş ve dini inanıştan kişilerin geldiği festival vu fuarvari bir etkinlikti.

  Bu yüzden takılmayın kimin geldiğine, kimin faydalanıp ileriye yönük değer yaratacağına odaklanmak daha doğru olur.

  Başı açığı da, türbanlısı da, çarşaflısı da bu ülkede annedir. Bilim insanını, pilotu, patronu ve seni de yetiştiren bir annedir.
  ... sheyhmus
 4. 4.
  teknofestte çarşaflı görmek
  Meyhaneler sokağında bile görmüştüm.
  4 -3 ... lipsos
 5. 5.
  Yanında eşi ya da arkadaşı olduğu halde , ya da olmasa da izinsiz foto çekilen çarşafıdır. Meyhaneler sokağından geçmiş e ne olmuş. Belki bilmiyor. Bilse dahi sokakları parsellediniz mi. Isteyen istediği gibi giyinip istediği yere gider. Sade başını örtse, yok dar giyinmiş yok süsluman. Çarşaf giyse orda ne işi var. Herşeye ama herşeye karışıyorsunuz. Bu zihniyetteki insanlar o iccamasiriyla buralara foto atan kızlara layık insanlar.
  8 -5 ... giden gider
 6. 6.
  Rakı içilen ortamda semazen dönmesi kadar ilginçtir.
  -1 ... hellenicperson
 7. 7.
  Türkiye için normal durumdur. islamiyetin def edilmesi ile 30-40 yıla nesilleri tükenecektir diye umuyoruz.
  ... kivilive
 8. 8.
  Korkunçtur.
  ... jamesss
 9. 9.
  Şu bayan şu şekil giyinir, şu şekil giyinir, şu şekil. Özgürlüğü bidir.

  Olum ne mal adamlarsınız bazıları acik giyinen birine bu cennete giremez kafasında olduğu için bütün carsaflilari aynı kefeye mi koymak lazım. O zaman senin o adamdan ne farkın kalıyor ki.
  -1 ... good luck with me
 10. 10.
  Uçakları gördükçe "Allah neler yaradıyor yaff" diye iç geçiren türbanlı hanım aplalar görmektir.
  ... buda mi o