1. 1.
  Sen kimsin lan! Kimsin sen! Sen suçluyu yakalar tutuklarsın işkence yapamazsın. Bunu destekleyen insanlar umarım işkence görürler. Kimsiniz lan siz. Burası muz cumhuriyeti mi. Neden kimse sesini çıkarmıyor. Her suçun cezası var. Polis bile buna uymuyor. Eğer o polis görevden alınmazsa yazıklar olsun böyle adalete. Bi de orospu çocuğu dedirtiyor. Ulan şerefsiz herif anasının ne suçu var. Cinsiyetçi pislik.

  https://mobile.twitter.co...tatus/1051731987705319424
  6 -51 ... prensest
 2. 2.
  görevinden alınıp emniyet müdürlüğüne getirilmelidir.
  18 -4 ... foolish casanova
 3. 3.
  Haklı bir istek. Faşizmi destekleyenler sonra 3. dünya ülkesiyiz diye ağlamasınlar. ilk önce kendinize dönüp de bir bakacaksınız. Kinle öfkeyle değil mantıkla tutarlılıkla hareket edeceksiniz. işinize gelince ama atamız bize bilimi gösterdi biz oradan gidiyoruz demesini biliyorsunuz.
  2 -12 ... prensest
 4. 4.
  gene saçma salak insanların saçma salak duyarları. paylaşan kişinin profil fotosunda abdülhamid han var. görüyorsunuz o onları bize tercih edecek adamlar var.
  3 ... mumbarsever01
 5. 5.
  az bile yapmış umarım daha sağlam bir dayak atmışlardır. burası türkiye, evet muz cumhuriyeti değil. atamıza ve bayrağımıza saygı gösterilmeli.
  8 -3 ... ragnar lodbrok
 6. 6.
  O işkence falan değildir abartmayın nasıl suçlayacam diye cirpiniyorsunuz az bir ucundan yaklamaya görün hemen milleti galeyana getirmeye çalışıyorsunuz. hadsizlik edene mustehaktır. Aferin eline sağlık az akıllı olsun ki ilerde ülkeye bela olmasın akıllı vatandaş olsun ülkesini yonetenini yönetmiş olanı ve diger insanlarımız ı sevsin saysın daha doğrusu sadece saygı duysun yeterli .
  3 ... ayinyirmialtisiidi
 7. 7.
  keşke yatırıp sikselerdi oracıkta onu.
  7 -1 ... kafam bir milyon
 8. 8.
  bu orospu çocuğu için başlık açacak kadar içerlenmiş biri muhtemelen o çocuğun annesidir. sonuçta ana yüreğidir. çocuğu orospu cocuğu bile olsa dayanamaz.
  10 -1 ... eddie gluskin
 9. 9.
  bir insanın tekme yemesini hümanistlik başlığı altında değerlendirecek biri değilim.

  karşı taraf kırmızı ışık ihlali yaptığı için ölümlü kazaya karışmış, yanımdaki şoför arkadaş şokta iken, itfaiye diğer arabadan ölü çıkarırken elimdeki sodaya açacak aramış biriyim.
  tamamen bazıları ölmesi gerekir ve ölür düsturunda bir insanım.

  ancak beni bir polisin dışarıda birini tekmelemesi korkutuyor.
  tekme yemekten değil, ortada çizilen bir sınır olmadığından.

  hadi Atatürk çoğu insanın buluştuğu bir payda. yarın öbür gün konjonktür değişirse cumhurbaşkanına hakaret eden tekmelenecek, daha sonra bir bakana hakaret eden, daha sonra müsteşar yardımcısına dahi hakaret eden adamı da tekmeleyecekler.
  bu iş hakareti de geçecek, en ufak muhalif seste gözaltı yapılacak.

  2011 yılında Fethullah gülen orospu çocuğudur gibi bir söylem insanı davalık ederken, belki polisten dayak yemesine sebep olurken şimdi bunu televizyonda bağırarak söylesen rtük ceza vermez. plaket takmadıkları kalır.

  sınırlar kanunla çizilir. sen bu sınırı kanuna değil de rüzgar nereden eserse onunla birlikte savrulan emir kullarına çizdirirsen kesinlikle doğru yere çizmeyecekler. sınır sürekli sapacak.

  bu lavuklara çıkıp halktan birinin tekme atması farklı şeydir, yahut aynı polisin üstünde üniforması olmadan tekme atması farklı şeydir. toplumun tahkir olmasının doğal sonuçlarıdır.

  ancak devlet tüzel kişiliğinin personelinin tekme atması demek, benim siyasi düşüncemle paralel gitmeyen ne varsa ben o tekmeyi vuracağım demek.

  yoksa 2 tane dingil tekme yemiş yememiş kime ne? bu ülkede havalimanını bombaladılar, onlarca kişi öldürdüler tarihini bile hatırlamıyoruz. bi ibneyi tekmelemişler kimin sikinde.
  -2 ... raduyev
 10. 10.
  Mümkün olmayan bir durum zira polis halkın isteğini yerine getirmiştir, aynı zamanda ulu önder e sike sürülmeyecek akıllarıyla gider yapmayı, hakaret etmeyi düşünen kahpelere gözdağı vermiştir.
  Türk ün ülkesinde manevi değerleri ile bu kadar oynarsan tekme de yerin jop ta yersin...
  4 -1 ... forevergreencrocodiles