bugün

34 numarayı bilirim geniş bi otobüs değil çerkezköyden çorludan toplayıp şehir hastanesine kadar götürüyor sefer sayısı yine az ve kalabalık oluyor otobüs her halükarda şehiriçi ulaşımdan da bahsediyorum gerçekten rezalet çorluda yaşıyorum yıllardır ilçesi olmasına rağmen ulaşımı mükemmel. süleymanpaşanın sokakları dar olduğu için büyük otobüs giremez muhabbeti mi var emin değilim muhakkak öyle bi durum yüzündendir.
abi manyak mısın büyük toplu taşıma asla yok aydoğduda ne işimiz var değirmenaltına da aynı araçlar gidiyo hürriyete de. 2-7 cok büyük genis bi arac mı gercekten 11 kocaman değil mi delirmissiniz.
edit: ayrıca 18 numara diye bi şey çıkarmışsınız güya değirmenaltından şehir hastanesine gidiyor otobüs 1,5 saatte bir geçiyor üstelik hastaneye yani bu mu iyi cidden. ulaşım görmemişsiniz.
Bir kez gitmiştim okulla pikniğe.begenmistim.
çocukluğumun yazlarının bir bölümü kumbağ'da, barbaros'ta geçmişti. güzel zamanlardı severdim oraları. tekirdağ denince aklıma ilk istanbul seyahat otobüsleri geliyor bir de kumbağ'da bir kasap vardı yanlış hatırlamıyorsam damak diye bir marka köfte satıyorlardı kiloyla. olsa da yesek.

en son da geçen sene motosikletle uçmakdere'ye gitmiştim bol virajlı uçurumlu çok güzel.
Her yere yakın bence. Güzel kızlar fav.
merak ettiğim gitmek istediğim kızlarıyla meşhur yer.
gacal diyarıdır, güzel memleketimdir, ama anası sikilmiştir. kürdü tokatlısı afganı çingenesi komple çökmüştür bu diyarlara, cenneti yaşadığımız topraklara yabancıyız artık.
doğusu istanbul olan türkiye cumhuriyeti ili.
istanbul'un çatalca ve silivri ilçelerine komşudur.
iş icabı 1-2 kez, bir de Trakya turu tatilim esnasında ziyaret ettiğim ilimiz.
bu sene ramazan bayramını geçirdiğim ilimiz.
türkiye'nin avrupa şehirlerinden biridir açık ve net.
güncel Önemli Başlıklar