bugün

son haftalarda sözlükte oluşan zirve düzenleme çılgınlığından yola çıkılarak yapılması planlanan zirvedir. geleneksel üsküdar zirveleri ni sol framede her gördüğümde "neden bizim de bir zirvemiz olmasın a dostlar" diye kendime sorduğum soruların artık cevaplanma isteğidir bu zirve. gelen gelsindir, herkese kapımız açıktır... haa dersiniz "gençler siz takılın" ona da eyvallahtır, bu yediğimiz tekmenin verdiği acı ile chosen la oturup iki büyük devirmeye çalışacağızdır, üstüne beşer birayla cila yapıp intihar edeceğizdir. gönlünüz elveriyorsa gelmeyinizdir... *
"ondan sonra trabzona gideriz..ekmek alırız bir güzel..sonra harrana..domates alırız ordan..sonraaa..şşş bak be" diyerek devam edilebilen zirvedir..

(bkz: somestr sami) *
yapılırsa istanbuldan üşenmeden geleceğim zirvedir ayrıca alternatif olarak (bkz: sakaryada ıslama köfte şıra zirvesi)
edit:ayrıca kendisi bir tek içipte içenleri izleyip ulan o böyle sarhoş oldu bu dağıldı diyeceklerin gelmemesi gereken zirvedir.*
üsküdar'da sürekli zirve düzenleyen kafile olarak, gelemesek bile gönülden destek verdigimiz zirvedir.

yaklaşık ikibuçuk ay önce informatikerler olarak bir yere düzenlemiş olduğumuz geziden dönerken tekirdağ'a uğramışızdır. rakı + tekirdağ köftesi olayına girmişizdir.
lezzetin ve muhabbetin garantisini nacizane bendeniz veriyorumdur.
25 haziran 2006 olursa kesinlikle geleceğim zirvedir.çünkü o günlerde okuldan eve * dönmüş olacağım,üşenmeden tekirdağa gelirim nasıl olsa memleketim değil mi. *
köfteci ali ustada yapılmasını istediğim zirvedir.biraz kazık fiyatlıdır ama değer.
öncelikle uludağ sözlük için; (bkz: sürekli büyüyor efendim durduramıyoruz)
sonuna kadar desteklediğim kamp.. yok lan neyse, looser ve chosen varsa ben de varım demek istediğim ama malesef katılamayacağım zirvedir. katılanlara afiyet olsun deyip, olası bir (bkz: zirvelerin çakışması) durumunda, ankara'dan telefonla eşlik edip şarkı çığıracağım zirvedir ayrıyetten.
an itibariyle ulan geliyorum ama gelenlerin hiçbirini tanımıyorum dediğim zirvedir.**
tekirdağ'a gidemeyen istanbul daki yazarlar için alternatifler düşünmeye başladığım zirvedir.

sizi zirvesiz bırakmayız, merak etmeyin.
tekirdağ'a gidemeyen ankara daki yazarlar için alternatifler düşünmeye başlamadığım zirvedir.

önce bi kendi zirvemizi yapalım, size de el atarız, merak etmeyin.
isteyen istanbullu ve tekirdağ çevresindeki yazarlar da gelebilirler.otobüs fiyatları pek uygun.
yoğun istek üzerine 25 haziran 2006 tarihinde gerçekleştirilmesi olası zirvedir. madem istiyosunuz köfteci ali usta ya gidebilirizdir.
alkol ve tekirdağ olurda sefertasi olmazmı dediğim zirvedir. hangi şartta olursa olsun kesin katılacağım zirvedir.beni de yazın *
edit: herkes davetli ama audreye memleketini görmesi için bir fırsat tanımaktayım.
(bkz: olmadi kofte yiyelim zirvesi)
valla tekirdag 1 saatlik yoldur kadıköye gidene kadar tekirdagada gidilebilir zirve icin ama kimlerin zaman periyodu bu zirveye uyar bilinmez.herkesin bildigi gibi karpuzkabuguolaraktan ben tam bir ortam adamı oldugum icin bana her yol uyar *.
18 yasindan kucuklerin kabul edilmedigi zirve
sayının artması için rakının bedava mı olması gerekiyor dedirten zirvedir.*
beni de yaz dostum.enee o da ne 18 yaş sınırı varmış.tüh ali sami.17 yaşındayım karaciğer kalmadı zaten.neyse ben de sözlükteki kankalarımla zirveye gidemeyenler zirvesi yapıp aramızda içeriz 18 yaş sınırı olmadan.
yenisi olacak mıdır? merak konusudur.
güncel Önemli Başlıklar