bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    (bkz: ya kol ya bacak biri kırılacak)
    -2 ... toreador
  2. 2.
    (bkz: tekel bayiinden hayırlı işler diyerek çıkmak)
    1 ... goktugbc
  3. 3.
    içki içiyoruz ama müslümanız mesajının verilmesi.indirime tabi değildir.s.a.
    ... godbiten
  4. 4.
    içki satan ve içen dinsiz olmadığına göre selam veriş çeşidinde bir tuhaflık yoktur.
    ... asdasd qwerty gordon freman vb
  5. 5.
    mahallenin ayyaş delikanlısıdır(!). Böyle pis kokar, karı kız muhabbeti yapar. içki içecek artistlik yapacak ya tekel bayi girerken eline bir tesbih alır şuursuzca "selamün aleyküm" der. Benim tekel bayisinde bulunmamın pek olanağı yok ama duyarsam ağzına biber sürerim. *
    1 -2 ... a master of thoughts
  6. 6.
    ağız alışkanlığı olabilir. ama hangisi? ***
    1 ... donen bir kayaya robotla gelen
  7. 7.
    bayi sahibine müslümanlığını hatırlatmak ve vicdanını ufacık bir nebze de olsa harekete geçirmek için yapılmış bir davranış olması muhtemeldir. bayi sahibi müslüman değilse o ayrı konu tabi ki. yer tarifi almak için pavyoncuya selamun aleyküm demek gibi değişik bir versiyonu da mevcuttur. fakat pavyoncu selamı aynı şekilde alır mı bilinmez. ben denedim almadı, kafasıyla karşılık verdi. * *

olsun. durmak yok, yola devam. sırada 3 film birden gösteren sinemacılar var. * * * * *
    -1 ... user user birakir
  8. 8.
    aleyküm selam diye bir tepkiyle karşılaşmanıza yol açabilir.
    ... otomatik karpuz
  9. 9.
    (bkz: ne diyem mesela mahmut mu diyem)
    2 ... diesel afa
  10. 10.
    selamın allah selamı olduğunun ve bu selamı verirken de selam vereceği kimseleri kategorize etmeyen kişinin yapacağı gayet doğal islami eylemdir.
    ... felix
kapat