bugün

türkiye cumhuriyeti vatandasidir. 1936 yilinda muassir medeniyetler seviyesine ulasmadan az evvel vukuu bulmustur.

görsel
(bkz: chp zihniyeti)
arkasından kafa kesme eylemi gelebileceği için halkın güvenliği adına gerekenin yapılmış olduğu kişidir.
ozamanlarda da arap bozmalarını yontmaya çalışmışlar ama becerememişler işte.
kubilay'ı katlederken de aynısını yaptıkları için adliyeye sevkedilmiş olabilir.
arap g.tü nün o zamanlarda lezzetli olduğunu düşündürmüştür.

sırf denemek için yalıycam bende bitane dişisinden.
günümüz Türkiye'sinde olmaz öyle şeyler. asparagas haberdir o.
maksadı provakasyon olup dincilerin yaptıkları en iyi iş olan duygu sömürüsüyle üzerinden bir takım yerlere mesaj verilmeye çalışılan kişidir.
türkçe ezanın yasa olduğu dönemdir. yasaya karşı çıkıp arapça okuursa doğal olarak kanuna karşı gelmiş olacaktır.
Torunları şu günlerde o zamanların zihniyetini halen taşıyan dinsiz köpekleri kanırtmakta, hatta öküz gibi anırtmaktadır. burada küfretmekten başka da ellerinden birşey gelmemektedir inançsız piçlerin.
http://4.bp.blogspot.com/...A7ekten+hayret+ediyor.PNG
bir daktilo ile en az üç çeşit font kullanılarak yazılabildiğini ispatlayan belge.
chp lilerin alimleri kesip asan caniler olduğu göz önüne alınırsa onlar için hiçbirşeydir. Alın işte chp nin demokrasi, özgürlük anlayışı bu kadar. hala onlara oy veren var yazıklar olsun size katillerin dostları.
kafa kesmelere, katliamlara, toplu tecavüzlere fon müziği teşkil eden tekbir sesinin yargılanmasıdır.

aslında "oh olsun" demek isterdim ama, burada bahsi geçen tekbirin ne amaçla olduğunu bilmiyorum. kötü söz söylememek, insan kalbi kırmamak için söylenen o kadar "allahu ekber" duydum ki, şimdi bu olayı kafadan yargılamak nankörlük olur.
taksime gittiği için adliyeye sevkedilen yüzlerce kişi var. olur olmaz yerde toplumu galeyana getirmek için tekbir getiren art niyetli adamın ta amk. kamera görünce tekbir getirmek aklına gelenlerin, sokakta yaşayan çocuklara zekat vermek aklına gelmıyormu?
ama gelmez tabii. onların aklına, o çocukları görünce 11-12 yaşında olanları cinsel olarak düşünmek gelir. cibiliyetini sikiim böyle inanç sisteminin ve böyle inanç sahiplerinin.