bugün

(bkz: tek özelliği güzelliği olan kız) la anlaşamayan erkektir. bu erkek hayatta istediği pek çok şeyi elde edebilir.
the big bang theory dizisindeki erkek karakterlerin tümüdür.
atom'u bulanını tanıyorum, o harika zekasıyla.
(bkz: albert einstein)
ortalığın mına koyabilecek erkektir. ayrıca ben demiyorum öyle diyorlar.
(bkz: okan bayülgen)
tip sıfır lan adamda.
bu özelliğini kullanamamışsa hayata mal mal bakacak erkektir.

cebinde parası olmayan, "sadece" zekasıyla bazı şeyleri elde edebileceğini ve kişileri etkileyebileceğini sanan tek özelliği de zekası olan erkek, alsın o zekasını da götüne soksun. başka işe yaramaz.
ninja kaplumbağalardaki beyin.
zekayı kullanabilme gibi bir özelliği yoksa zekanın bile -kendisi için- yetersiz olduğu erkektir.
sözlükte herşeye gücü yetebilen erkektir..
mantık evliliğine uygun erkektir.
en büyük özelliğe mazhar olmuş erkektir.
sevişmedikten sonra napayım zekayı ders mi vercem hatuna
(bkz: zeki ama sevişmiyor)
bir de çevik ve ahlaklıysa kesin sporcudur.
yakışıklı ve mal olmadığı için kadınlar tarafından tercih edilmeyen erkektir.
hayatı denklem kurmakla geçecek erkektir. kızlar için sıkıcı ötesi olma durumu da kuvvetle muhtemeldir.
zekanın olduğu yerde görünmeyen binlerce özellik vardır ki, görmek zeka ister !
zekanın yanında onu kullanabileceği aklı, biraz sempatiklik, sevimlilik ve insanlıkla süper olabilecek erkek. tabi bunları bir arada toplaması çok zor, o ayrı. kısaca; tek başına zeka, yeterli değildir.
fazlasında gözü olmayan için makbul olan erkektir. zekası olan adamın parası parası olan adamın her şeyi olur. bu durumda zeka bir erkek için herşeydir.
sevmeyeni çok olan erkektir.
sindirim sorunları olan,potansiyel gay kişi.
zekasını iyi kullanabildiği taktirde, ileride zengin olalabilecek erkektir. işte o zaman önüne kırmıza halılar serilecektir.
ama zekasını iyi kullanamazsa, yanlızlığa mahkum biridir.
adam olana yeter de artar bile.
diğerlerinden açık ara farkla önde olan erkektir.
her türlü alır çünkü piyasa hiç bir özelliği olmayan bebe pembesi giyip, sakız çiğneyen ama kendini erkekten sayan zibillerle dolu.
Mucizeler yaratabilecek erkektir.
yeterlidir.