1. 1.
    https://www.youtube.com/watch?v=DMkagjbwIPQ+

amerıka da mevzu bulmus olay.

kendisine yumruk atan bir adet kasari, seri bir sag yumruk ile komaya sokan arkadasimizdir.

tartisma;

-adam mesru mudafa mi yapmistir, yoksa kadina saldiran bir suclu mudur?
    7 -2 ... wake up neo
  2. 2.
    Kimse kimseye vurmasaymış iyi olurmuş ancak vuran herif sanki kum torbasına vuruyor karşındaki en nihayetinde insan vicdansız.

Edit: Ne dedim de eksi yedim bilmiyorum. kadını savunsan feminist, erkeği savunsan kadın düşmanı! ikisi de suçlu. Hümanistim hepsi bu. Gönderin eksileri gelsin.
    7 -8 ... after the event
  3. 3.
    iyi yapmış ellerine sağlık.
    5 ... derin futbol izleyen adam
  4. 4.
    kadın, adama fiziksel olarak zarar vermiş. bunun karşılığında da adam cevap vermiş. burada suç tamamen kadında.

birine fiziksel zarar verirsen karşılığını alırsın. karşılığı daha şiddetli de olabilir. bunu göze almıyorsan vurmayacaksın en başta.
    8 ... hubel
  5. 5.
    Social justice warrior itleri çoğaldıkça kaşarların götü kalkıyor amk. Umarım Türkiye'de artmazlar. Sjw'nin aptal fikirlerini yaymada baş yayıncı olan ekşi sözlük bir an önce kapatılmalıdır.
    2 ... albay nuriyev
  6. 6.
    Puhahahahaaaaaaaa.
    Boynu kırıldı amk.
    2 ... baybolla
  7. 7.
    Bir ara sokakta tanımadığı adama beyinsiz, ayı ve buna benzer şeyler söyleyen bir abla gördüm. Bu senden dayak yemeyeceğimi biliyorum deme şekliydi. Ben her şeyi söylerim, sen hiçbir şey söyleyemezsin çünkü erkeksin düşüncesi bu tür sonuçlar elbette doğurur.

Bir kadın neyine güvenerek erkeğe yumruk atıyor sorusunu sorunca cevap aynı yere çıkıyor. Ben kadınım ayrıcalığı bekliyor. Eşitlik isteği bir şekilde ayrıcalık beklemeye kadar nasıl gidiyor anlamıyorum.

Adam haklı. Ayrıca planlı şekilde vurmuyor. Sadece vurma anını izledim. Savunma sporu ile uğraşmış. Hiç kimse erkek vurursa şöyle vururum, kadın vurursa böyle diye yapmıyor bu sporu. Vuruş gücü bellidir ve saldırıya uğradığın zaman bildiğin şekilde vurursun. Refleks gibi bir şey. Kimse birbirine saldırmazsa böyle şeyler olmaz.

Birine vurduktan ya da tahrik ettikten sonra haklı olamaz ve kalamazsın.
    6 ... parmak maymun civcivi
  8. 8.
    " ben kadınım. ben vursam da erkekler beni engelli, yaşlı, çocuk yerine koyduğu için istediğim gibi vururum,cevap vermez. " zihniyetine atılan darbe. Ellerine sağlık.

Bu konuda kadını savunan pembe götlüdür, hatta pembe götlü diye bir deyim kullanan zaten süt çocuğudur.
    4 ... defteri
  9. 9.
    Meşru müdafaadır. Saldırıda bulunanın cinsiyeti, dili, dini, ırkı önemli değildir. Millet utanmasa, kadın dayak atıyorsa bitmesini bekleyeceksin, diyecek.
    1 ... isaacbatton
  10. 10.
    Türkiye'de daha başıma gelmediği için bir şey diyemem ama yaşlılara vurmayı bırak, omuz atmaya korkarım. Ölüm riski var. 50 yaş altı kadınların allah belasını versin. Askerlik yapmayan bir kadın bana öyle vurursa aynı şekilde cevap veririm. O çantasıyla bir kez vurduysa bende tokat, yumruk bir kez sallarım. 50 yaş altı askerlik yapmayan bir kadın beni ezemez. izin vermem.
    1 ... cikolatalidonut