bugün

Tek taşını kendi almış, tek taşını kendi takmış kadındır.
çift taş istiyordur .
kendi alabiliyorsa (yani bu klişeye aç değilse) ve takı sevmiyorsa...

Not: istemek yanlış zaten.
Herkes de olanı istemeyen kadındır.
Onun yerine herhangi bir farklı yüzük de olabilir.
Alırken çok pahalı fakat gün gelip paraya çevrilmek istendiğinde değerinin çok düştüğünü bilen kadındır..

Dışı istemez ama içi isteyebilir..

30 yaş altı kadınların ne istediği belli mi olur..
benim. zaten evlenmeyi de düşünmüyorum. kaldı ki bir insanın bir insana hediye alması sadece ilişkinin level'ına kalmışsa...
aklı başında insan böyle şeylerin zaten lafını etmez. zaten kimse o kadar değerli görmediği birine pahada ağır hediye almaz. sevgiliysek veya birlikte yaşıyorsak bile ha ben ona pahalı saat almışım, ha o bana bi kolye veya yüzük, ne farkeder. tanım: züğürt derdi.
nesli tükenmiş olan kadındır. annelerimiz, ninelerimiz bilmezdi tek taş, pırlanta... zamane hatunları çok şekilci olduğundan, kafam kadar tek taşı takıp hemcinslerine hava atmak için evleniyorlar zaten.
tek taş istemeyen kadınmış. güldürmeyin allah aşkına...
Kapitalist sistemin getirdiği düzene uymak istemeyen kadındır.
Bilinen düz alyans en güzeli.
Tek kaya istiyordur. Yok öyle bir kadın.
(bkz: boş küme)
günümüz ekonomik şartlarına bakılınca, paranın kıymetini bilen ve tutumlu davranan kadındır. sevilecek ve aşık olunacak kadındır.
Ben isterim. Gayet estetik ve hoş bişey. Neden istemeyeyim ki. Ha karşımdakine zorla aldıracak halim yok ama alsa güzel olur.
ah o taşların neyden yapıldığını öğrense, bir bilse bin pişman olacak kadındır.
evlenecek kız olup türü tükenmek üzeredir.
Dünyada nadir bulunan tek taş misali kadın örneğidir.
San salakmısıığan kızamm bırak alsın işi ne söylemine maruz kalacak kadındır.

Bi de 5 taş varki mide bulandırıyor kral tacı gibi bi estetikliğide yok bence yine tek taş zarif neyse isteyene takılın ya istemeyene bu kadar takılmayın kötü mü istemiyor işte. illa bir şey alacaksa kendi zevkine göre aldığı bir şey olsun takı toka fark etmez gelsin kendi elleriyle taksın değmeyin dunyalar benim. (Annem o yüzden hep der düģun alisverisi vs oldu mu seni tek göndermem yanına bir iki kişi katarım diye çünkü kumaşını biliyor) He şey diyordum bu sevdalar boşuna le bu sevdalar boşuna.
(bkz: tek kaş istemeyen kadın)
Ahanda ben. Yeminle istemiyorum. Beş taş on taşda istemem. Evlendiğinde bi takmak istersinde onun yerine bana özel bir yüzük isterdim. Filmde görmüştüm çocuk sevdiği için ağaçtan oyma efsane bi yüzük yapip evlenme teklifi ediyordu. O kadar hoşuma gitmiştiki keşke deyip iç geçirmiştim.
Benimdir. Yani evlenirsem falan yüzük takmayı düşünmüyorum zaten.
Sevmiyorum bu tarz gösteri olaylarını.
Mantıklı kadındır.
O tek taşa verilecek parayla sevdicekle çok daha güzel şeyler yapmayı planlıyor olabilir.
kapitalizmin oyunları bunlar...
gelmeyin bu oyunlara sevgi pırlantaya eş değer değil sevin sevişin
Benim galiba bu.
Alyansin amaci tek taşı sosyal medyada paylaşmak değil.
Tek taş yüzüğü güzel ve estetik bulmuyordur.

(bkz: tek taşın şişirilmiş balon olması)
açık ve net yoktur. alçak gönüllüdür belki dili istemem der ama içten içe tek taş hayalleri kurduğunu biliriz.