1. 1.
    kurtlar vadisi teör dizisi yasaklanmışken*,bu dizinin neden kaldırılmadığını bir türlü anlamıyorum doğrusu.a yrıca reyting sıralamasında da gün geçtikçe yükselmektedir kendileri.
    2 -4 ... spor tutkunu disi
  2. 2.
    doğuluların aslında cici olduklarını bize anlatmak için seçilmiş salakça bir yol.
    5 -9 ... ada vapuru carki
  3. 3.
    doğuluların hepsinin terörist olduğunu sananlar ve kendi çapında bölücülük yapanlar tarafından doğulular cici gösterildiği için kötülenen dizi...

yıllar sonra edit: iki yılda çok şey değişmedi belki ama bu diziyle ilgili ilk edindiğim izlenim çok değişti. gelmiş geçmiş en saçma diziler dalında, oscarı veriyorum müsaadenizle.
    13 -8 ... kill for you
  4. 4.
    memleketimde çekilen dizi. (bkz: konya) (bkz: sille)
    4 ... forever young
  5. 5.
    fakir anadolu insanının yardımına koşan idealist bir doktorun hikayesi. ecnebi lost`un türk versiyonu olan dizi.
    8 ... sex files
  6. 6.
    hiçbir yönü neden-sonuç ilişkisine dayanmayan bir film. doğru ya da yanlış ama neden-sonuç ilişkisi üzerinde durması gerekirdi diye düşünüyorum çünkü diğer türlüsü hikayeden ibaret olur.
    1 -2 ... bin teselli kar etmez
  7. 7.
    kürt sorunun kaymağını yiyen dizi. onlara iki tip kürt var cahiller ve kötü niyetli bölücüler
    (bkz: yok artık ebenin mı Ali Sami)
    -3 ... demokles
  8. 8.
    derin yapılanmayı(!) tüm ülkeye anlatan dizi.
    6 -2 ... kutt
  9. 9.
    lan bi dakka, kaç türkiye var ki, ne diyo bu ya

dedirten, periyodik aralıklarla televizyondan yayınlanan sıralı filmlerin adı.*
    1 -1 ... dunyanin en mutevazi adami
  10. 10.
    vatanımızın bölünmez bütünlüğüne, birlik ve kardeşliğimize hıncı olan tiplerin nefret ettiği dizi. adı bile bazılarının tüylerini diken diken etmektedir.
    8 -6 ... endemik pandemi