bugün

kurtlar vadisi teör dizisi yasaklanmışken*,bu dizinin neden kaldırılmadığını bir türlü anlamıyorum doğrusu.a yrıca reyting sıralamasında da gün geçtikçe yükselmektedir kendileri.
doğuluların aslında cici olduklarını bize anlatmak için seçilmiş salakça bir yol.
doğuluların hepsinin terörist olduğunu sananlar ve kendi çapında bölücülük yapanlar tarafından doğulular cici gösterildiği için kötülenen dizi...

yıllar sonra edit: iki yılda çok şey değişmedi belki ama bu diziyle ilgili ilk edindiğim izlenim çok değişti. gelmiş geçmiş en saçma diziler dalında, oscarı veriyorum müsaadenizle.
memleketimde çekilen dizi. (bkz: konya) (bkz: sille)
fakir anadolu insanının yardımına koşan idealist bir doktorun hikayesi. ecnebi lost`un türk versiyonu olan dizi.
hiçbir yönü neden-sonuç ilişkisine dayanmayan bir film. doğru ya da yanlış ama neden-sonuç ilişkisi üzerinde durması gerekirdi diye düşünüyorum çünkü diğer türlüsü hikayeden ibaret olur.
kürt sorunun kaymağını yiyen dizi. onlara iki tip kürt var cahiller ve kötü niyetli bölücüler
(bkz: yok artık ebenin mı Ali Sami)
derin yapılanmayı(!) tüm ülkeye anlatan dizi.
lan bi dakka, kaç türkiye var ki, ne diyo bu ya

dedirten, periyodik aralıklarla televizyondan yayınlanan sıralı filmlerin adı.*
vatanımızın bölünmez bütünlüğüne, birlik ve kardeşliğimize hıncı olan tiplerin nefret ettiği dizi. adı bile bazılarının tüylerini diken diken etmektedir.
diğer dizelere nazaran dikkat çekici ve izlenesidir. *
ayrıca uzun ömürlü bir dizi olacağını düşünüyorum.
bu yıl sezonu kapatan dizidir.
sezonu kapatmasıyla şu sıralar yeniden ilk bölümden başlamak itibarıyla izlenmemiş bölümlerini bizlere izletme fırsatı veren dizi'dir.
sille beldesinin tatköy köyünde çekilen dizi. sille'ye 7 km mesafe yol.
üşenmedim, 2 hafta önce sille'ye gitmişken oraya da gittim. çoluk çocuk alışmış artık, köye giren her otomobili dizi için geldi sanıyorlar.

"tohturun evi var abe bah bah şurda da sağlık ocaaa.."
"aha bu yol da garagola gidee."
rastgeldigimde eli silahli karizmatik kirolarin catismalari icin izledigim komik dizi.
Bok gibi paraya rağmen halen adam gibi senaryo yazamayan stv dizilerinden birisi. Sözde gerçekleri anlatıyor; güneydoğuda ki olaylara mercek tutuyor ama gerçekçilikten bir o kadar da uzak. Dizide dikkati çeken diğer bir unsur ise Fethullah Gülen reklamının sıklıkla yapılmasıdır.
tesadüfen raslanan sahnelerinde hep eşkiyaların göründüğü dizi. bir kere bile mi askere denk düşülmez ki.
Fragmanı kötü senaryosu kötü diye söyleniyor ama kurtlar vadisinin olduğu gece reyting sıralamasında 4.ncü sırada yer alan Samanyolu Tv dizisi.Kimse izlemiyoruz beğenmiyoruz diyor ama başlığı bile iki sayfa.
kurtlar vadisi terör bunun yanında selena kalır.madem onu yasaklıyorsunuz bu dizi de neyin nesidir ey sevgili yetkililer.sevsinler sizi!
ismi dışında herşeyin boktan olduğu dizi. tamam bişeyleri dile getirmeye çalışıyolar ama bu kadarda düz ve odun modunda olmazki bu kardeşim.
bir hastane bekleme odasında dev ekranda yayınlanıyordu bu dizi. izleyenler dizide geçen her saçma olayı öylesine benimsiyor, kabulleniyorduki, sonra anladım neden yayınlanıyor bu tür diziler.
fetullah gülen cemaatin de, yetişen doktorun köylüyü kurtarmasını anlatan ve devleti kötüleyip hoca efendinin cemaatini önplâna çıkaran dizi olup, çok saçma bir seneryoya sahip günümüzle hiç alakası olmayan bir dizidir.
stv nin ilk defa reyting birinciligine oynadigi ve gecen bolumuyle birinciligi aldigi dizidir. kurtlar vadisinin ortalarda gorunmemesinden dolayi silah, devlet, mafya, teror dörtlüsünü bir arada izleme bagimliligi olan milletin kilit dizisi durumundadir. dizinin ilginc ve kucuk ayrinti olarak gorunen yonu ise kullanilan silahlarin özel harekattan gercek olarak alinmasidir. dizinin sonunda tesekkur ettigi kurumlardan sonra özel Harekata gerçek silahlarıyla bize destek oldukları için teşekkür ediyoruz cümlesi geçer.
Tek Türkiye bir diziden daha fazlasıdır. izledikçe büyük resmi görmek ve bir hiç uğruna harcanan genç ömürleri hatırlamak kahrediyor insanı. hep tek hep yek.
hayatında doğuya gitmemiş insanların oyuncu olduğu doğulu taklidi yaptığı dizidir. doğunun hiç bir yöresinde böyle bir diyalekt yoktur. zaten şiveler bir tarafınızla gülebileceğiniz kadar kötüdür. örnek mi?

- eyten kah gidiyik(???)

hiç bir doğulu böyle konuşmaz. terör örgütünün en baba zamanlarında bile hiç bir terörist bu kadar elini kolunu sallayarak köye girip çıkamamıştır. hele köylülerle kanka muhabbetine girmemiştir. sağolsun anne babalarımız bu tür dizileri sevdiğinden ara sıra radrasyona maruz kalıyoruz. lakin bilen varsa bana anlatsın sağlık ocağı doktorunun çatışmada ne işi vardır? hatta korucu grubunun lideri olarak nasıl çatışmaya girer? aramızda super herolar mı dolaşmaktadır? doğu ve kürt sorunu bu kadar basit ve saçma sapan mıdır? 7/24 dağda yaşayan kadın teröristler onca rimeli sürmeyi nasıl tedarik etmektedirler? bu kadınların aralarında avon temsilcisi var mıdır? saçmaladığımın farkındayım ama inanın bu dizide en az benim kadar saçmalamış bir dizidir.
Bez bebek'ten bile daha kötü bir dizi.* Gülmek için genellikle sonunu izliyorum bu dizinin. Karanlık bir oda, yüzleri gösterilmeyen söz de ergenekoncu konsey, garip el, kol, parmak işaretleri ve konuşmaları. Tayyip erdoğan'dan "Vatan delisi" şeklinde bahsetmeleri ayrıca yardırmıştır. Bir de bizzat jitem tarafından doğu'da yapılan işkenceler işleniyor. Ancak jitem adı hiç yok. Söz de bu işkenceleri ergenekon yaptırıyormuş. Sonracığıma kesinlikle senaristleri lost dizisini izliyor. Elektrik, su, telefon yok bu köy de. Cep telefonu zaten yok. Televizyon yok. Devlet uğramıyor. 2 yıl da bir asker 10 dakikalığına uğruyor öyle ıssız bir köy işte. Hatta doktor karakteri jack'i, şivan karakteri sawyer'i andırıyor. Hiçbir şekilde vurulamayan, öldürülemeyen bir doktor ve asker haricinde bütün dünyadan insanın bulunduğu komik bir köy. hatta şirinler köyü yani. Tek bir köy de bütün ülke sorunları, kürt sorunu, işkenceler, devlet meseleleri hallediliyor. Harbiden