1. 1.
    sizi üretenin, cihad dediğiniz vahşete destek verenin...

https://twitter.com/HAKAN...tatus/1054137182800277504

not: +18. vicdanınıza aklınıza sahip değilseniz izlemeyin.
    6 -2 ... eratosthenes
  2. 2.
    gördünüz mü lan tüfeği tutan adamın alnında özgür suriye ordusu yazıyordu. allah allah ne garip iş ya.
    9 -3 ... masklavi
  3. 3.
    merhamet sahibi olarak elimde bir güç olsaydı yardım ederdim bu kıza.

inandığı, emri üzerine örtündüğü, belki de her namazında o rahman'dır dediği rabbinin merhameti bu kız üstüne olmamış ne acı.

rahman: sonsuz şefkat ve merhamet sahibi...

bizim gramlık merhametimiz daha ağır basıyor ne acı.
    8 -11 ... sneeuwwit
  4. 4.
    “Erdoğan ın desteklediği özgür suriye ordusu” hmmm.

Suçlu bulunmuş zaten.
    4 -2 ... frekans
  5. 5.
    ister esetci ister özgür Suriyeci olsun kim yaparsa yapsın vahşettir.

başlık da bir mantık hatası var. şöyle ki TECAVÜZCÜNÜN NEZDiNDE kurbanın direnmesi suç değildir.zira ona göre tecavüzün ayrılmaz bir parçasıdır direnmek.

"tek suçu tecavüze direnmemek.." olsa mantığı olurdu.
    1 ... judas
  6. 6.
    şimdi ben erdoğancı akpci felan değilimde olayın bizim ülkemizin herhangi bir ferdine, uzandırılmasının arkasında k*rdistan hayalcisi orospu evlatlarının olduğunu düşünüyorum.kadının suçsuzluğu, yaşanan olayın berbatlığını üstümüze yıkamazsınız beyinsiz herifler.
    2 -2 ... imacivilengineer
  7. 7.
    Şimdi burada 2 tane mantıksız tepki gördüm. Birincisi "merhametli olan allah nasıl olur da bu kızı korumaz" goygoyu. ikincisi ise twitterde paylaşımı yapan kişinin 'erdoğan destekli özgür suriye ordusu' ibaresi ekleyerek demagoji yapması ve suriyedeki bir kısım zalimlerim faturasını çaktırmadan türkiyedeki şahıslara kesmeye çalışması.

Ortada namusunu korumaya çalışan bir kızcağız var, şeriate göre ölmeyi hak eden şerefsizler yüzünden öldürülüyor. Burada suçlu allah mı yani? Erdoğan mı? Eğer ateistsen zaten sana göre suçlu bir tanrı yok, o halde aklınca neyin sorgulaması bu? Ne kadar salak insanlarla muhatap oluyoruz burada anlamış değilim. Duygu sömürünüze lanet olsun, trajediler üzerinden ideolojik manalar çıkarma çabanıza lanet olsun. Bir insan daha ne kadar çirkinleşebilir?
    10 -2 ... yazar x
  8. 8.
    Videoyu izlemedim

Tanrıyı savunmaya çalışmak beyhude çaba. Halen bu dünyayı din sarmalının mahvettiğini görmemek üzücü

Ve evet Özgür Suriye ordusuna para veren kim? Adamlar paramızı dolarla verin diyordu lan.

Geçin bu işleri. Kürdistan yarın bir gün kurulsa ösonun umrunda olmaz ışidin de öyle tersine mutlu olurlar.

Türkiye yanlış politika izlemeseydi bugün Suriye daha güzel olurdu. Bunu hükümeti destekleyen gazeteciler bile bir bir yazdı. Suriye'deki bu durum bizim yanlış politikamız diye. Tonla hükümeti destekleyen gazeteciden o yazıları da ekleyebilirim

Halen dini, hükümeti savunma çabaları...

Bitmiyor.

Edit: (bkz: öso ya terörist diyenler PKK nın ta kendileridir)

Bu sözü de zaten söyleyen Uruguay değil mi?
    5 -4 ... keyf kahyasi
  9. 9.
    Olay hakkında elinde bilgi yokken bir twitter paylasimina gore yorum yapmak anlamsiz.

Şu video altında din zart zurt diyenlere de kafam girsin , suriyenin iç savaşının sebebini dine bağlayacak kadar sığır mısınız arkadaşım ?

Yazmayım yazmayım diyorumda , yerde ki taşa takılıp düşşeniz hemen din 1!1!1!1! Diye ağlamaya başlıyorsunuz.
    1 ... fockyou
  10. 10.
    işte bu kızın tek suçu yanlış coğrafyada doğması. Sonra yok tanrı çok rerö. Evet canım gerçek müslümanlıkta bu değil.
    ... shozhenq