bugün

işte üniversitede kampüste dışarda herkes sizi mimler artık tanımasalar bile hemen herkesin size göz aşinalığı vardır. o mont sizin karakteriniz haline gelir. yolda random biri sizi durdurup kardeş senle hep aynı saatte aynı yerde karşılaşıyoruz farkında mısın diyebilir.
Tek montla 7 kış geçirdim fakir olduğumdan değil zenginler gibi salak olmadığımdan.
Yokluğu romantize etmekten vazgeçin. Ayrıca kartınız varsa gidip son indirimlerden bir tane alın seneye almak imkansız olacak zorunlu ihtiyaçtır bu. Ben bir mont bir kaban almak için bankkarttan nakit avans çektin yılbaşından sonra %200 zam gelecekmiş. Şimdi alış veriş için ziraat bankasından kredi çekeceğim çünkü bunlar zorunlu ihtiyaç ve ertelemek durumu daha iyi yapmıyor.
ayıp değil günah değil kime ne? varsa alırsın ama yok diye de kendini eksikli hissedecek değilsin. hele ki öğrenciysen. ailenin kıt kanaat gönderdiği parayla defileye çıkacak değilsin. ayrıca tek montu var diye kimsenin kampüste takip edileceğini düşünmüyorum.
Mor turuncu kırmızı giyersen takip ederler tabi çek siyahı kaybol kalabalıklar arasında.
Sürekli aynı şeyi giyinmekten bıkkınlık geliyor. Her yıl yenisini alırım. 2,3 yıl öncesi aldığımı ihtiyacı olan birine veririm.
güncel Önemli Başlıklar