1. 1.
    şeyh abdullah yolcunun bir ifadesidir.

https://www.haber3.com/gu...k-sapiktir-haberi-4920289
    3 -4 ... bahtiyar olmez
  2. 2.
    (bkz: dincilerin kafayı seksle bozması)
    20 -2 ... santino
  3. 3.
    tek kadınla doymuyormuş. doyan ise sapıkmış.
    fırıldak yemek içmekten sözediyor sanki.

sözünü ettiğin karşı cinsten bir insan. kadın.
    aşık olmamışsan, sevdalanmamışsan zaten evlenmez " aile " olmazsın.
    erkek dediğinin tek kadını, kadın dediğinin tek erkeği olur.

çok doyma meraklısıysan git şişme kadın düdükle, damacanaya kerken, yorgan, battaniyeye hallen dingil.
    9 -2 ... eratosthenes
  4. 4.
    Aha ilk defa kemalist bi şeyh gördüm aq. Hocam hangi tarikatsanız hemen gelip mümin olucam.
    Meselâ ben grup seks dışında seksten tatmin olamıyorum. Çok zevkli değil mi lan!
    -6 ... ershan kuneri
  5. 5.
    sen nasıl bir şerefsiz evladısın da bana ve ben gibilere sapık diyorsun salak orospu? asıl bu ve bunun gibiler sapık, doyumsuz... inanın dinin altına saklanan bu yobaz sapıkların hayal dünyalarını ve fetişlerini tahmin dahi edemezsiniz. bunun dini kullanarak küçük erkekliğine tatmin edişini karşılık övünmekten kendimi alıkoyamadığım şekilde erkekliğime ve nefsmi dersiniz, artık ne dersiniz ona, oto kontrolüme çok güveniyorum. yine de bunun gibi bir şerefsiz olmuyorum. sorarım şimdi size, kafayı din kisvesi altında cinsellikle bozup sapıklıklarını ne kadar dizginliyormuş gibi görünse de hürce yaşayan bu adam mı, yoksa eşine yekten bağlı kalıp kopamayan, sadece onda doyan bir adam mı; cennet varsa oraya gitmeyi hak edendir? allah bunların içini bilmiyor mu? sen nasıl bana sapık ve erkekliği eksik dersin, inanılmaz tilt oldum. kafayı seksle bozmuş, millet açlıktan sefaletten kırılıyor, inandığı dinin itibarı yerle bir olmuş hala seks seks. salak orospu çocuğu.
    5 -4 ... t i b b
  6. 6.
    Nasıl tam tersi değil miydi bu ya dünya iyice tersine dönmüş aa pes artık.
    2 ... nkizlerco
  7. 7.
    Bu açıklamalar bir gün patlayacak. Kimin elinde patlarsa canı çok yanacak. Sıkı durun bir gümbürtü daha geliyor.
    1 ... usop kun
  8. 8.
    Bu tür açıklamaların ben kasten yapıldığını düşünüyorum. kadınları aşağılayan, islam'ın adını kirleten, bu orospu çocukları bu aralar bilerek böyle sapkınlıklarını kusuyorlar. Sanki amaçları insanları dinden soğutmak. islam'ı basite indirgiyorlar. Seksle, kadınla kafayı bozmuşlar. islam bundan mı ibaret? Bunlar hadis müslümanları. Ve maalesef hadis diye önümüze koyulan sözlerin büyük bir bölümü uydurma. Peygamber efendimizin diyeceği şeyler değil.

Bu ülkedeki sarıklı, cübbeli din hocası, şeyh vs kimselerin çoğunun kesinlikle amerikan, ingiliz ajanı olduğunu düşünüyorum. Bu sapkınlarla aynı düşüncede değilim ve çoğu kişiye de sorsanız, hoca ne diyorsun aq der buna. Bunlara bir rol verilmiş, onu oynuyorlar.

Bunun gibi birkaç sapığın kokuşmuş zihniyetlerine bakıp da islam'a hakaret edenler, genelleme yapıp her müslüman böyle düşünüyormuş gibi salyalarını akıtan ateistlerin de amk.

islam'a en büyük zararı, ne hristiyanlar ne de yahudiler verdi. Peygamber efendimiz'den sonra ortadoğu coğrafyasının bu halde olmasının en büyük nedeni kendilerine müslüman diyenlerin faaliyetleri.

Evet, Gerçek islam bu değil. Amk ateistleri ne kadar kabul etmek istemese de, gerçek islam gerçekten bu değil.
    6 -1 ... calcio
  9. 9.
    maymun suratlı geri zekalı beyinsiz diyeceğim lakin maymuna hakaret olur. neyse 2014 yılında densiz kişinin, hele vele hele vele yaptığı zırvalamadır.
    ... aeneskral
  10. 10.
    0 tek miydi çift mi?
    4 -1 ... tecrubekonusuyor