bugün

BiLiRSiNiZ ÇOCUK DEMEK SAÇMA SAPAN HAYALLER KURMAKTIR. SANKi ANASI BABASI ABUR CUBUR ALMIYORMUŞ GiBi GECE TANSAŞ DA KAPALI KALSAM DA DELi GiBi ÇiKOLTA YESEM DiYE iÇiNDEN GEÇiRiR. TANSAŞA GiTTiKLERiNDE ETRAFA SALAK SALAK BAKIP PLANLAR YAPAR.

ÇOCUKLUĞUMU HATIRLIYORUMDA KÜÇÜK MARKET ARABALARINI iSTEDiĞiM KADAR BiSKÜVi, ÇiKOLATA, ŞEKERLE DOLDURMAMA iZiN VERiRDi ANNEMLER. TAM ANLAMIYLA TOK EViN AÇ KEDiSi MODELiYDiM. SANKi BENi GECE TANSAŞTA UNUTSALAR ANNEMLERiN ALDIĞINDAN FAZLA YiYECEĞiM AMA YOK iŞTE GRAMLIK ÇOCUK BEYNi BUNA ÇALIŞIYOR.
hayal gücü geniş, çılgın çocuktur.
babaya tansaşı satın aldırtmak dururken boş hayallere kapılan çocuktur.
yarmanın ötesinde a aa benim de böyle fantastik hayellerim vardı başlığı.

ki bu çocuğun, şehirlerarası yolculuk yaparken "şimdi araba kaza yapsa herkes ölse bi ben sağ kurtulsam. hımm dur bakayım şurda bi ev var o eve giderim ilk. ama ya kötü bi aileyse orda yaşayanlar. kaçarım ki hemen ordan. o zaman sabaha kadar şu ağacın arkasında saklanırım. kimse beni orda göremez. ama dur ya, allahım annemi babamı kardeşimi de öldürme. allahım töbe estagfurullah kimseyi öldürme ya. ama o ağaç benim agacım olsun bundan sonra. o'nun arkasına saklanırım bişey olursa ama annem ölmesin yaaaa. hı hı evet." tadında fantastik, çocukca, saflıkla ve kabul ediyorum ki mallıkla kurduğu hayellerden sadece biridir.

buna halk arasında, uzaylı zekiye'nin bi nesli yitikleştirmesi sendromu denir.
yediği çikolata ve bilimum şekerlemelerin ardından, ertesi gün bulunduğunda bir ton dayak ve fırça yiyecek çocuktur. hem de babasından!
(bkz: unutun da nerede unutursanız unutun artık a q)
(bkz: tüp şokellayı penseyle sıkıp makasla kesmek)
güncel Önemli Başlıklar