bugün

hayatını tek düze yaşamış insandır.. ya da hayal kurmanın ne kadar riskli bir şey olduğunu bilen biriside olabilir..
evlenmeyi kaçış olarak gören insan.
hayallerinin ailesini kurmak isteyendir. bir çocuğu olup kıçına tekmeyi basmaktan zevk alan erkektir, veya onu öpüp koklayacak kadındır. Belkide hayatı boyunca ailesinde aradığını bulamayıp, kuracağı ailenin mükemmel olacağına inanan, mutsuzluk sorunları olan sıradan biridir.

aslında ulvi bir hayaldir, boş veriniz efendim börtüyü böceği. döllerinizi dünyanın heryerine bulaştırmak varken ne diye kariyer veya hut gençlik hayalleri gibi geçici şeylerin peşine düşesiniz.

(bkz: bigün yine çocuk yapıyorum)
(bkz: her yerde minik skirmishler)
bu hayali bir kere gerceklestirmek yetmezse zıcıslar yasanacaktır.

evlen, bosan, evlen, bosan, evlen, bosan... tek hayalim evlenmek... ben de tekrar tekrar yasayayım dedim.
evliliği "araç" değil "amaç" olarak benimsemiş bünyelerin hezeyanıdır.
evlendikten sonra şimdi ki huzurunu ve mutluluğunu kaçırmayıp daha da hayattan zevk alacak insandır.
Uzun yıllar boyu aynı günü defalarca yaşayacak olan insan.
(bkz: iş ev iş ev iş ev iş ev)
(bkz: evlilik amaç değil araçtır)
(bkz: tek hayali ellenmek olan insan)
(bkz: yaran yanlış okumalar)
küçükken büyüyünce ne olucaksın bakayım sen sorusuna gelin/damat şeklinde cevap verendir.
sukut u hayale uğraması kaçınılmaz olan insan.
türk kızlarının büyük çoğunluğunun düşüncesi, amaçları ise zengin bir kocaya kapak atıp hayatını yaşamaktır. (bkz: evlenince kurulan hayallerin boşa çıktığının görülmesi)

bunu söyleyenler arasında üniversitede okuyanların olması da çok ilginç tabi. üniversite mi onu okur bilinmez...
halk arasında domestik diye tanımlanan evcil insandır. sığınma ihtiyacı duyar.
genellikle türk kızları arasında görülen bir sorundur aslında. tek başına yaşayamayacağı fikrini benimsemiştir ya da bu fikir benimsetilmiştir.
bir insanın tek bir hayalinden daha acı olan bu hayalin evlenmek olmasıdır. evlilik kavramına karşı olduğum için değil, bir hayalin bu kadar sığ olmasındandır bu fikrim. bu insan için söylenebilecek tek şey vah vah dır.
haklarinda sadece uzulebileceginiz insanlar. baska bir sey gelmiyor.
tüm hayalleri yıkılan pek bir çaresi kalmayan insandır.
en sonuncu ex'in en büyük hayalidir. insan demeye şahit lazım. beni allah yaratmış. bu maymunlardan türemiş. kıllı kıllı ıyyhhh!
evlenince düzenli bi seks hayatının olacağına inanan insandır..

(bkz: bir umuttur yaşatan insanı)

not: bekarım!
güncel Önemli Başlıklar