1. 1.
  hayvani içgüdülerle hareket edip, cinsel çekime kapılan kişilerin yaşadıkları ilişki.
  (bkz: coklu tek gecelik iliski)
  (bkz: tek gecelik ask masali)
  (bkz: tek gecelik erkek)
  4 -1 ... asiti kaçmış kola
 2. 2.
  ölene kadar pişman oluncak nedenler doğurabilen ilşki türü...
  5 -1 ... gorunmez
 3. 3.
  arabistanda oldukça külfetli bir ilişki türüdür. imam bul, evlen, ilişkiyi yaşa, sonra boş ol! boş ol! boş ol!. zor vallahi. e bunun öncesi var o kızı indirecek bir mecra arayışı olacak. mecrada kız bulup yüklemeye başlanacak. kız evliliğe ikna edilecek falan fişman.
  6 -3 ... tankut kabza
 4. 4.
  sırf zevk için yaşanan ve geleceği olmayan ilişkidir.
  5 -1 ... legend of the stranger
 5. 5.
  birkez bile olsa şu hayatta denenmelidir. Ne olduğunun anlaşılması hususunda şarttır.
  7 -2 ... dont be cute
 6. 6.
  (bkz: vurkaç)
  8 -1 ... qb1903
 7. 7.
  tek porsiyonluk ilişkidir.
  -2 ... fatal
 8. 8.
  son zamanlarda gelişen olaylardan dolayı şu uyarıyı yapmayı bir görev bildiğim durum:
  arkadaşlar sadece sizin özeliniz olması gereken bu olaya girişirken karşı tarafın seçtiği bir yere gittiyseniz, mahremiyetiniz adına onun sizinle beraber olmak istediği odada değil, o teklifini hemen yaptıktan sonra*sizin seçeceğiniz alakasız bir odada bu işi yapın ve görüntülenme riskinizi minimuma indirin.
  tabii bir de organ mafyası tehdidi var, ya sizin böbreğinizi falan çalmak isterse, canlı canlı kesemeyeceği için sizi uyutmaya çalışacaktır, hiçbir şey yemeyin içmeyin direk olaya girin, yanınızda acil durumda sizi kurtarabilecek bir vazo, ağır bir kültablası vs. bulunmasına önem verin ve bitince hemen mekanı terk edin
  11 -2 ... drunkenstein
 9. 9.
  sarfedildigi andan itibaren bünyede bir heyecan yaratan söz öbegidir.biraz kurcalandıgı zaman ne kadar sıradan ve basit oldugu,buna alet olan insanların sıglıgı hemen anlasılmaktadır.
  türk toplumu olarak ataerkil bir aile kültürümüz oldugu için türk toplumunda erkeğin yeri kadınlara göre her zaman bir adım öndedir.
  kadınlar acısından degerlendirildigi zaman tek gecelik bir ilişki yasayan kadın basit,cabuk elde edilebilir olarak tabir edilmekte ve önemsenmemektedir.hatta asagalayanlarda vardır.
  erkekler acısından ise;uefa kupasını kazanmıs bir takım gibi methiyeler düzülmekte,maniler,şiirler söylenmektedir bu insanlara.
  şimdi objektif bakmaya calısalım.
  eger ben bir kadını bir gecede elde edebiliyor ve tek gecelik bir ilişki yasayıp ertesi gün tanımıyorsam,
  eger bir kadın beni bir gecede elde edebiliyor ve ertesi gün tanımıyorsa,
  ne ben nede o bayan sıradan bir insan olmanın dısına cıkamayız.ve yaptıgımız bu olay ikimiz acısındanda basit bir kişiliğin oldugunun göstergesidir.

  edit : vay a.k emre kongar gibi konuşmusum.
  6 -1 ... jelibonur
 10. 10.
  genelde bir daha görüşülmeyeceği için; eyleme iştirak edenlerin * tüm marifetlerini göstermeleriyle doruğa ulaşılan gecedir. amaç: bir sonraki gecede benim gibisini bulamayacaksın dedirtebilmektir.
  5 -1 ... lacivert