bugün

tek gecelik ilişki yaşayan erkekten farkı olmayan kadınlardır. pijamayla tv karşısında pipisiyle oynaması, osurmasının yanısıra erkek de baba olarak ele alındığında kutsaldır, idoldür. kahramandır, olmak istediğiniz kişidir. tek gecelik ilişki yaşayan anne veya tek gecelik ilişki yaşayan baba şeklindeki bir başlığa tiksinme ifademi belirtme hakkımı saklı tutuyorum, tuttum. *
gerekli onlemlerini aldiktan sonra, hayatini yasayan ve yaptigi isten zevk alan kadinlardir.
tek gecelik ilişki yasamayı kabul eden erkek bulabilmiş kadındır.

eminim ki bulmak konusunda hiç de zorlanmamıştır...
ayrıca;

(bkz: sana ne)
erkek ya da kadın kim yaparsa yapsın tiksinelesi, acınasadır. naylon, aptal, içi boş özgürlük söylemiyle kendini kandıran kişilerdir, yozlaşmanın dibine vurmuşlardır.
yalın'ın ilk albümündeki "tek gecelik aşk masalı" adlı şarkısına konu olan kadınlardır.
genelde erkeklerin karşılaşmak istedikleri fakat pek bulamadıkları kadın türü.
(bkz: sabahlar olmasin)
kimseye yaşadığı ilişki için hesap vermek zorunda olmayan kadınlardır.
alternatifi de tek gecelik iliski yasayan erkekler dir.
tek gecelik ilişki yaşayan erkeklerden farkı yoktur. bu yola silah zoruyla, paraları ellerinden alınarak sürülmüştür bir çoğu. sanıyor musunuz ki bu işi keyifle yapıyorlar? hepsine belli oranda şantaj, tehdit uygulanarak bu yola sürükleniyorlar.

ayrıca "tek gecelik ilişki yaşayan kadınlar" kavramının oluşması, * gecelik ilişki yaşamamak isteyen erkekler sayesindedir. hiç bir hayat kadını da bir erkeği baştan başa çıkarmaz, onu inanılmaz etkileyemez. erkek tamamen kendi iradesiyle yapar bu işi. şimdi asıl ahlaksız şantajla, tehditle bu yola sürülmüş kadın mıdır? yoksa ona giden erkek midir?

kadınlar erkeği frenleyecekmiş. tacize uğrayan, tecavüz edilen kadınların suçu ne?

(bkz: yaşasın biz erkekler)
sevişmek isteyen ve fuck buddy olayının tehlikeli olduğunu fark etmiş kadınlardır. zira fuck buddy müessesesinde taraflardan biri, diğerinden illaki hoşlanır.
seviştikten sonra sigara yakıp dumanını üflerken erkeğe pişmanmısın sorusunu soran tür.
(bkz: zengin)
kafalari rahattir.
free women.
gece erkek arkadaşıyla birlikte almış olduğu alkolün etkisine dayanarak böyle bi halt yemeyi beceren bi kadındır . Sabah erken uyanır ,aynada saçını başını düzeltir ve hiç bi not felan bırakmadan orayı terk eder.

(bkz: hint kumaşı)
(bkz: ararsan çaldır)
eskişehir üniversite barlarında çok sayıda bulabileceğiniz kadınlardır.
bekarsa problem değildir, bir yaşam tarzıdır.
Enrıque iglesias ın ilgi alanıdır.
kendi tercihidir saygı duyulması gerekir.
"kevaşe" denilmektedir kendilerine.
daha açığını söylemeye terbiyem müsaade etmiyor.
arada denk geliyor böyleleri. her ne kadar duygusal bi bağ olmadan sevişmek yanlış olsada elizabet ve paralı sekse yeğdir.
vay arkadaş ben anlamıyorum ,sizi neden ilgilendiren kadınlar. doğasına uygun zevkini yaşar.
Aklı başı yerinde midir bunların, ben de anlayabilmiş değilim.
Çoğunlukla zaten içip içip bu tür şeyler yapıyorlar. Yanlış yapıyorlar. Allah doğru yola iletsin inşallah.
izmir li oldukları yönün de çok söylenti dolaşan kadınlardır.
Tek gecelik ilişki denilen şey tek başına yapılamayacağı iÇin bir kadının da olması şarttır neden bunu yeni farketmiş gibi bu tarz yorumların yapıldığını anlamış Değilim zira tek gecelik ilişki yaşayan erkekler kadar tek gecelik ilişki yaşayan kadınlarda vardır bu kadar şaşırmaya gerek yok sakin olun lütfen.
güncel Önemli Başlıklar