1. .
  sol frame de görücüye çıkan, 5 dk. sonra alta doğru hareket etmeye başlayan, genelde "şu, şudur" şeklinde enformasyon içeren, yitik başlıklar bütünüdür. ya değerleri yeterince anlaşılamamıştır ya da cidden entry girilmeyecek kadar gereksizdirler.
  2 -1 ... abisesque
 2. .
  konuyla ilgili bilgi eksikliğinden, ve sözlükte mevcut geyik potansiyelinden kaynaklanmaktadır çoğu. anketlerin yanında boynu bükük bir çocuk gibidir.
  3 ... akustik
 3. .
  polemiğe, magazine, ayar alıp vermeye müsait olmayan, dolayısıyla türk insanının pek de rağbet etmeyeceği türden olan başlıklar bütünüdür.
  4 ... peyderpey
 4. .
  hakikaten değeri bilinmeyen başlıklardır. belki de yaratıcılığı konuşturma çabası içerisinde olmamızdan dolayı, sıradan bulmaktayızdır. yoruma açık konularda atkoşturmayı hepimiz çok sevmekteyiz...
  en özgür canlı niyetine oradan oraya sürüklenmekle bağdaştımaktayız yazarlığı belki de... ama en uzun deneme nitelikli yazıların bile tanımlara ihtiyacı vardır. tanımlar olmasa bizler kelimelerin hiçbirini tanıyamaz ve yanyana bile getiremezdik...
  kenarda köşede kalsalar da iyi ki varlar...
  2 ... sexen
 5. .
  belkide başkasına yazacak bişey bırakmayacak kadar açık ve seçik ifade edilmiştir. hem ne derler atalarımız: (bkz: nerde çokluk orda)
  ... handushka
 6. .
  (bkz: bilgi içerikli başlık girmek)
  1 ... rweasley
 7. .
  (bkz: modlar sağolsun).
  ... umutluyum hala
 8. .
  bazilari o kadar guzel yazilmistir ki, eklenecek baska birsey yoktur.
  ... isla morada