bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    bir el hatunun bacağını okşarken diğer elin cinsel birleşmenin gerçekleşebilmesi için şart olan giysi çıkarma eylemini gerçekleştirme işini yapması olayıdır. tek elle yapmak marifet, kabiliyet ve beceri ister. her babayiğidin harcı değildir.
    4 -5 ... epilasyonlu sinek bacagi
  2. 2.
    - ilk adım sütyen takan bi hatun bulma.
    - kıvama getirme
    - sonra sütyenin uç kısmına yakın olan yerleri aynı anda tutup biraz bollaştırma
    - kopçaların açıldığını görme
    - bingo.
    - gözün kararması
    - şuur kaybı
    - allah ne verdiyse

tamam lan sütyen takmasına gerek yok, hatun bul o'da yeter.
    7 ... cindy greyfurt
  3. 3.
    şarkılara konu olmuş hadisedir.

hatun şöhretli ama ben kalender meşrebim
    yemesi zor ama ben işimi bilirim
    tek elle kopça çözüp öpmeyi de bilirim.*
    5 -3 ... biisimbulamadim
  4. 4.
    (bkz: joey tribbiani)
    1 ... peizerat
  5. 5.
    bir elin nesi var iki elin sesi var atasözünü yerle yeksan etmiş harekettir.***
    1 ... nesem yeter
  6. 6.
    erkekler bu konuda beceriksizlikten tek hamle ve tek elle bunu yapamazlar. ama her hatun kişiler bir süre sonra sorunsuz tek elle bu işi becerirler.
    ... crzytarantla
  7. 7.
    diğer tek elin, muhtemelen partnerin vazgeçilemez yerlerinde dolaşması zorunluluğuyla icra edilen sanat dalı. kısa, adrenali bol, soluksuz anlarda yüksek ustalık gerektirir.
    ... aribra
  8. 8.
    (bkz: yok öyle bir sanat)

marifet tek elle sütyen çıkartmak değil tek elle kopça çözebilmektir. kopçası açık bir sütyeni tek elle çıkarmayı beceremeyen insanlar zaten hiç sevişmesindir.

(bkz: tek elle sütyen kopçası açma sanatı)

bonus;
    (bkz: başlık açarak seviştiğini dile getirme sanatı)
    5 ... fatma girift
  9. 9.
    sevişirken gerçekleştirildiğinde partnerin bir anda kıskançlık krizine girip ''kim bilir kaç kızın sütyenini çıkardın böyle'' diyerek bütün ambiyansın içine etme ihtimalinin olduğu sanat.**
    2 ... system error
  10. 10.
    (bkz: tek elle sütyen kopçası açmak)
    ... saipsiz
kapat