bugün

ali$inca kronometre tutup rekor denemeleri yapilabilir.
zor iş.
oteki elin ne yaptigi noktasinda anlam kazanacak, adami salakliktan eli opulesi kadinliga kadar goturebilecek bir eylemdir.
çok da zor olmayan faaliyettir, zor olan aynı şekilde kopçayı takmaktır.
ne kadar çok tekrar edersen o kadar kolay yapılan, acele işlerde (!) kolaylık sağlayan eylem.
-cok becereksizsin necat çek elini çek
-aaama hayatım
-insanlar tek elle şediyomuş sen iki elinle bile yarım saattir debelenip duruyorsun
-aaaama
-sus sus
önemli bir meziyettir. yapabilenlerin, cv'lerine eklemeleri halinde iş verenler tarafından ekstra muamele görmeleri sağlanabilir.

ÖRNEK:

Kişisel özellikleri: Seslendirme, badana, boya, tek elle sütyen kopçası açabilme, sıva...
yeni başlayan gencler için okadar kolay değildir.. özveri ister, tecrube ister.. ve işin son noktası değildir.. olayı çözdüldüğünde insanı tatmin edecek kadar mukemmel bir beceri olmadığı anlaşılır ve yeni teknikler yolunda pratik yapılmaya başlar.. (bkz: ağızla sutyen kopcası açmak)
tecrübe gerektirir..
sevisirken bekleyememe durumunda yapilmasi muhtemel eylem. (bkz: sütyen kopcasi koparmak)
"marifet o sutyeni hiç taktırmamaktadır!" hasan
(bkz: bir marifet olarak tek elle sütyen kopçası açmak)
metal kopçalı sütyenlerde elinizi arkaya attığız zaman, tam kopçanın birleşme noktasında elinize bir kumaş parçası gelir. bu kumaş parçası hangi taraftaysa -ki genelde sağ taraftadır- diğer taraftaki şeridi baş parmağınızla bastıracaksınız. öyle hayvan gibi bastırmayın, acıtmadan. ah işte o elinize gelen kumaş parçası/şeridi işaret ve orta parmak arasına alıp çekiyoruz. bu kadar basit. *
bir sanattır. keza ilk başlarda zordur ancak bir kaç tecrübeden sonra yapıldığı zaman insanın o anlık gazını arttıran eylemdir de aynı zamanda.
ilk denemesinde başaranlara nobel verilmelidir.
adım adım nasıl yapılacağı konusunda yardımcı bir video.

http://www.videojug.com/f...ndo-her-bra-with-one-hand
Hiç uğruşmamak gerekir.çok istiyorsa , bırak kendisi açsındır.
kopçalar sevişme esnasında kadına biraz daha vakit kazandırıp son anda fikir değiştireceklerse onlara bir şans daha vermek için yapıldığından tek elle açmak mümkün değildir. hatta iki elle bile açmak mümkün değildir kadının yardım etmesi gerekmektedir.
erkeklerin takıntısı ve beceremediklerinde hırs yaptıkları bi eylemdir. yöntemini ve özel açısını iyi bilmek gerek. *
erkeklerin tek elle kopçayı kapatmaya gelince tısladıgı hadisedir.
süper kahramanlara özgü bir harekettir.

normal düzeyde yetenekleri olan bir erkeğin iki elle bile açarken zorlandığını düşünürsek, bunu yapan sıradan olamaz.
(bkz: çocuk oyuncağı)
yerine ve kişisine göre: ''-harikâsın çok hızlısın''
yerine ve kişisine göre: ''-neden bu kadar hızlısın,ben kaçıncıyım''

!
Yapıldığı taktirde sevgiliye oooo kaşar lan bu herif dedirten harekettir. Bu kaşarlıktan hoşlanıp "Müthişsin yiğidim şimdide tek elle amutta dikilip bir yandan türkü çığırırken bir yandanda benimle sevişmeni istiyorum" diyebilecek hatunlar vardır elbet. Ama eğer ağır takıldığınız bir hatunsa yapmamanızın hatta ufaktan yardım istemenizin şiddetle tavsiye edileceği bir harekettir. (bkz: Hayat tecrübesi)
tecrübe gerektiren hadisedir. ilk seferde kopçayı açacağım diye hatunu boğan er kişi, bu işi 8-10 kez tekrarladıktan sonra ustalaşabilir. ilk açtığınızda anlarsınız zaten ne zaman yapıp yapamayacağınızı. belki de amelesinizdir, asla açamayacaksınızdır tek elle. kasmayın, sevişme esnasında soyunma fantazisine girmeyin. çekinmeden "sen soyun ben atlayayım, uğraştırma kopçayla mopçayla. her gün 5 parça kıyafetini yırtıyorum zaten" diyin.
güncel Önemli Başlıklar