1. 1.
    vasıfsız ve vizyonsuz, bir sike yaramayan türk kızıdır. böyleleri okuduğu 2 yıllık bölüm biter bitmez evlenir, koca parası yerken evde zuhal topal izleyerek yaşamını bir parazit gibi geçirmeye başlar. 20li yaşlarının başında da bir çocukla kapağı tam anlamıyla erkeğe atarlar. yaşıtları avrupalarda kariyer planları peşinde koşarken o ise eşim eve gelse de biraz trip atsam diye bekler. sanır ki tek vajina kendisinde. utanıyorum amk sizin insanlığınızdan.
    5 ... kan tutan kasap
  2. 2.
    Hayatı boş ve anlamsızdır.
    ... itoglu yourself
  3. 3.
    bu sene de okulu kazanamazsam olacağım kızdır.
    ben elimden geleni yapıyorum sonuçta, artık olmazsa da zengin koca adayları dm.

(bkz: ya hocaya ya kocaya)

edit: şaka yapıyorum arkadaşlar espirik yapıyorum.
    1 ... cicikuscicikus
  4. 4.
    tek derdi seks olan vasıfsız ve vizyonsuz türk erkeği ile evlensin de bizi de sözlüğü de kurtarsın dediğim kızdır.
    3 -1 ... dibi dibi rek
  5. 5.
    Başkaları üzerinden yaşamını sürdürmeye çalışan parazitten farksızdır. Hayatını, kendini ve yaşam standartını bir başkasının insafına bırakarak nasıl birey olabilirsin?

Sıkı bir müge anlı takipçisi olarak, çalışmak istemiyorum, çoluk çocuktan da bıktım diye evden kaçan kadınları çok görmekteyim.

insan ziyanlığı. Amip gibi her tarafa bölünerek çoğalıyorlar bir de.
    1 -1 ... kendi kendimin kedisiyim
  6. 6.
    kendi kendine evlenmediğine göre; ister para için, ister geleneksel sebeplerle olsun karşılık buluyorsa suçlanması yersiz kızdır.

herkes kendinden sorumludur, yaşayarak sonuçlarını görecektir.

tek taraflı suçlamak biraz komik.
    4 ... antik kilise sarapcisi