bugün

aşk-ı memnuda oynadığını sanan morondur.
(bkz: gönül adamı)
işi yoktur. boşluktan kendini aşka meşke verir. çok büyük yanılgılar içindedir ve farkettiği zaman çok geç olacaktır. başarılıysa bile başarısızlığa doğru sürükleniyordur.
muhtemelen şairdir.
Hayatın sillesi ona daha vurmamıştır.
hayranı olduğum kafaların sahibi. ulaşmak istedigim mertebe.
(bkz: galesiz işsiz insan)
Ben değilim valla ...
aptal insandır. hayatın farkına varamamıştır ve hayal dünyasında yaşar. aşk hayatında sürekli darbe yemiştir (ya aldatılmıştır ya da karşılık bulamamıştır). bu kuyruk acısıyla yaşamaya devam eder. aşk, ayrılık üzerine söz paylaşan sosyal medya hesaplarını takip eder, şiir kitabı gibi facebook profiline sahiptir. sürekli sevgili yapma amacındadır. kız ya da erkek olsun fark etmez, geniş gözlemler sonucu yaptığım bu tespitler herkes için geçerlidir.
en kısa zamanda gerçek sorunlarla karşılaşıp, olgunlaşmaları dileğiyle yazıma son veriyorum.
su grubudur.
Fena mı olurdu?
Öyle insanlardan korkmamak gerek.
yaşadığımız hayat bizim en büyük eserimizdir fikrinden yola çıkarsak aşkla yaşanmış bir hayat bunu şaheser yapar.
Şu insan gibi olabilsem başka da bir şey istemem şu dünyada.

Böyle boş yere bir şeyleri düşünüp kafa yormaktır. Madem yaşıyoruz o zaman bir iki şeye katkımız olsun demektir ne gerek var amk.

Karı kız peşinde koş dur işte oh ne güzel hayat.
Hayatında başka her şey tamsa tek derdin kalbin oluyor tabi ki, başka nw olabilir ki?
Gerçek sıkıntıları çekmemiştir. Mesela parasız kalmamıştır ya da aç. Evet.
hayatta pek de bi yerlere gelememiş boş beleş insandır.
Ağır işsiz olan insan modelidir kesinlikle.
imrendiğim insandır. Bir o kadar sinir olduğum.
ezik insandır.
ergendir.
Çocuk akıllıdır açık ve net.

Pardon akıl yoktur.net
çok çok yüksek ihtimalle düşük aykülüdür..
Ask meşk insan iliskileri ile alakalidir. insani iliskileri önemsemeyeceksek neyi önemseyeceğizki? insan dedim ama,pardon.
Havai ve boş insandır.
Ergenlik ya da üniversite 1. 2. sınıf insanıdır.