bugün

Hastalığı boyunca ona işkence eden öz oğlunun cenazede hıçkırarak içli içli ağlayışına cemaatin biraz uzağında hayret ederek izliyorken, tabutun üzerindeki melekler onu oğlunun bir sene sonra doğacak evladı olarak hazırlamak üzere süzülerek kollarından tuttup arafa götürdüler.
"Eskiden hayatımın bir trajedi olduğunu düşünürdüm, aslında bir komediymiş." Joker.
platonik olarak sevdiği ve uğruna intihar ettiği kadın, eşcinsel çıkar.
hayatı boyunca mutsuz yaşayarak öldü.
Şeytan der ki tanrıya..bu sayılmaz 20 ser kişi seçip tekrar gönderelim dünyaya..
Ama kafamız nasıl güzel biliyor musun.
benim biraz yalnız kalmam lazım.
Zaman akarken o yaşlanıyordu.
Biraz daha dikkatli baktım da ne büyük körlük.
içinizde kim günahsızsa, ilk taşı o atsın!”..."
Zenginler fakirlere dinden başka bir şey bırakmadılar.
Yalanmis.
senaryonun önermesidir o tek cümle istenen.
Hiçbir şey olmadı.
tek cümlelik bir senaryo.
Bir gün mutlu olacağını umarak yaşadı.

Hepimizin hayat senaryosu.
Hayal ile yaşayani,
Zevk ile sikerler.

Bu da benim hikayem.
Nokta işareti koymadığında, cümlenin bitmediğini sanıp sonsuza kadar yazabileceğine inanmıştı.
geçmişin izi hiç silinmeyecek gibi görünüyor oysaki herşey güzel olabilirdi.
yıkık duvara dayanma üstüne uçar, el kızına güvenme ağzına sıçar. ( bu bir absürt aşk hikayesidir. )
Gayet monoton bir hayat süren bir kişi bir gün kendi fotoğrafını “19.yy’da yaşamış seri katiller” başlığı altında görür.
çözmek için gecesini gündüzünü hatta kendisini adadığı cinayette sona yaklaştıkça ölen kişinin, maktulün kendisi olduğunu anlayan ve artık amacı suçluları bulmak değil yaşamak olan emekliliğine az kalmış bir komiserin başından geçen bir ilginç hikaye, çabalama.
Kara çiçeğim, yaşamadığım çırılçıplak duygularım.
Semadan bakmak yeryüzüne, görmek yerden gökyüzünü.