bugün

Bir sorudur.

Ben istekli her kadınla sevişmek isterdim. 18 ile 40 arası. Evet.
hak sayımın 100 e çıkarılmasını isterdim.
başka hiç kimseye hak verilmesin.
Sonsuz hak istemem mümkünse ondan, değilse de her şeyin harika ve mutluluk verici olmasını dilerdim.
"her şeyi al bana beni geri ver."
Kavunlu nargile.
Hooop buradan direkt cennet. Niye uğraşayım abi başka istekle orda her şey var zaten.
bittikçe kendini yenileyecek naylon baloncuk.

görsel
annemle babamın hiç tanışmamasını isterdim. ne işim var bu amına koduğumun dünyasında?
facebook profilmime kimler bakmış.
Memnuniyet duymayı isterdim. Genel anlamda hiçbir şeyden memnun olmayan bir insan için Memnun olabilmek çok büyük bir mutluluk olurdu.
ben allah yolunda öldürülmeyi dirilip tekrar öldürülmeyi dirilip tekrar öldürülmeyi ve hep böyle sürmesini isterdim isterdim.
Babamı isterdim.
SINIRSIZ HAK VERiLMESiNi.
çalışma gücü.
1 milyon dolar+akbil+Multinet.
Şimdi ki aklım olmak şartıyla 10 yaşıma geri dönmeyi.
euro ve dolar'ın 2 tl olmasını isterdim, daha fazlasını istersem güç yetmez...

daha doğrusu tl değer kazanmış olacak ama olsun..
görünmez olmak tabi ki de.

home office çalışır sağdan soldan vektör çalardım.

dava açtıklarında polis gelecek bakacak yok öyle biri

piçlik olsun diye ünlüler konser verirken eteklerini indirirdim.
affedilmek, çocukluğa dönüp sorumluluğun olmadığı sonsuz yaşamda yaşamak isterdim.
kulağımda bir pink floyd şarkısı varken... "slow moşın kıyametin kopmasını".
göt kılları gerçekten de götte çıksın isterdim.
Ölümsüz olmak tabiki.
Hasret kaldığımız demokrasi düzenine yeniden dönüşü çok isterdim. Öte yandan Kadına şiddet uygulayan soysuzların asit dökülmek kaydıyla eritilip yok edilmesini temenni ederdim. Aynı işlemleri tecavüzcü alçaklara da uygulamak isterdim. Ölümsüzlüğe ihtiyacım yok: Ben reenkarnasyona inanıyorum. Yeniden doğuş hep vardı ve var olmaya devam edecek.
Çok iyi maaşı olan, çok iyi şartlarda çalışabileceğim, üstesinden gelip yeni şeyler öğrenebileceğim iyi bir iş ve yorulmadan çalışabileceğim derman

Benim gibi bir adamın hayal gücünü de şununla sınırladın ya, hay hay.